VL Nutribird A19 High Energy pro papoušky 3kg Doprodej, EXP. 04/21

PeMi kód: 534437 EAN: 5410340220825
Běžná cena s DPH: 1 198,00 Kč
Sleva na zboží: 42%
DPH: 15%
Skladem 1 ks.
699,00 Kč
 A19 High Energy

Směs pro ruční dokrmování mláďat od 7. dne stáří a druhů ara, kakadů, aratinga.

NutriBird A 19 je kompletní krmivo pro ruční odchov ara, kakadů, afrických papoušků šedých a jiných mláďat papoušků se zvýšenou potřebou energie. S enzymy a organických kyselin pro optimální trávení. S esenciálních mastných kyselin (DHA), pro optimální odolnost proti nemoci. Optimální poměr živin a energie pro optimální růst.

Návod k použití:


NutriBird A 19 pro ruční dokrmování mláďat se připravuje přidáním teplé vody. Krmivo a dávka vody se mění s věkem mláďat papoušků a musí být pečlivě upravena. Použijte  tabulku pro přípravu krmiva. Pro první přípravu směsi, se doporučuje, přesné stanovené množství.


1.) Směs připravujeme v čisté míse, přidáme směs NutriBird A 19 a teplou vodu v objemu, tak jak je doporučeno v tabulce. Doporučujeme čerstvou vodu převařit nebo použít balenou vodu.


2.) Směs intenzivně mícháme, následně necháme směs po dobu jedné minuty usadit. V případě, že dokrmovací směs je provedena správně, vymíchanou pěknou kaši.


3.) Necháme kaši vychladnout na teplotu 39°C. Před podáváním směsi, je potřeba intenzivně směs promíchat.  


Důležité upozornění: Dokrmovací směs připravujeme vždy čerstvou, před každým krmením mláďat. Doporučujeme, proto směs připravovat v malých dávkách. 

Produkt najdete v kategoriích:

CHOVATELSTVÍ » Pro ptáky » Krmivo pro ptáky

Zpět