Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Aktuální volná pozice:

Pracovník skladu/ příprava a administrace objednávek pro E-shop - pozice obsazena

Drogerie PeMi s provozovnou na Praze 3, hledá do svého týmu zaměstnance na pozici skladník. Jedná se o práci na plný pracovní poměr, od pondělí do pátku, 7:00 - 16:00 hod.  Nabízíme práci v malém kolektivu rodinné firmy. Požadujeme příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, manuální zručnost, fyzická zdatnost (vhodné pro muže), základní znalost práce s počítačem,  bezúhonnost a odpovědnost, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

- životopisy zasílejte na email:  msvitakova@pemi.cz nebo odevzdejte přímo na naší provozovně Drogerie PeMi, Olšanské náměstí, Praha 3.

 

Prodavačka - pozice obsazena

Pro naši prodejnu PeMi drogerii, Praha 3 Olšanské náměstí, hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici Prodavačka.   Jedná se o práci na HPP.

Požadujeme příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, svědomitý přístup k práci, flexibilitu, zkušenost s prací na pokladně a bezúhonnost.

Nabízíme práci v menším příjemném kolektivu. Znalost drogerie a kosmetiky vítána. 

 - životopisy zasílejte na email:  msvitakova@pemi.cz nebo odevzdejte přímo na naší provozovně Drogerie PeMi, Olšanské náměstí, Praha 3.

 
 

Provozní vedoucí  

Pro naši prodejnu Drogerie Teta, Praha 12, Obchodní náměstí - Modřany, hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici- provozní vedoucí. Jedná se o práci na HPP.

Požadujeme příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, svědomitý přístup k práci, flexibilitu, zkušenost s vedením lidí a provozu

Nabízíme práci v menším příjemném kolektivu. Znalost drogerie a kosmetiky vítána. 

 - životopisy zasílejte na email:  msvitakova@pemi.cz nebo odevzdejte přímo na naší provozovně

 

⇡ Zpět nahoru ⇡