Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.
 
BUDOVA NA OLŠANSKÉM NÁMĚSTÍ PROCHÁZÍ REKONSTRUKCÍ, PROVOZ PRODEJNY A VÝDEJNÍ MÍSTO PRO ESHOP FUNGUJE I NADÁLE BEZ OMEZENÍ. 
 
Velká letní soutěž Praha 3, Soutěžíme o nejoblíbenější obchod v Praze 3.
 
Každý má 1 hlas. 
HLASOVÁNÍ: 
nebo prostřednictvím QR kódů (např. Radniční noviny 7+8 s. 36), popř. asistence s hlasováním Infocentrum P3 - Milešovská 1.
 
V září budou vyhlášeny výsledky ve třech oblastech Prahy 3:
1. západní Žižkov,
2. východní Žižkov,
3. Vinohrady.
Vítězné obchody (tři v každé oblasti) budou odměněny
plaketou a miniprofi lem v Radničních novinách.
 
Z hlasujících budou vylosováni tři výherci, kteří obdrží poukázku
na nákup v hodnotě 1000 Kč v jednom z vítězných obchodů.

Děkujeme za Váš hlas, Vaše Pemi.
 

Drogerie PeMi

 

Naše firma je ryze české rodinné drogerie s letitou historií. Drogerii pod názvem PeMi jsme založili roku 1992, nicméně provoz a historie této drogerie je mnohem delší.

 

V roce 2017 byla firma převedena z fyzické osoby: Michal Sviták na právnickou osobu s novým názvem:    PeMi drogerie s.r.o.

 

V současné době provozujeme 2 kamenné prodejny, jednu na pražském Žižkově a druhou v Modřanech, dále E-shop , kde najdete skoro 50 000 položek k nákupu. Fungujeme také jako velkoobchod, kdy nabízíme kompletní zajištění zásobování do firem a státních institucí a to převážně do škol, školek a hotelů.

 

Náš sortiment je opravdu široký.  Kromě drogerie u nás najdete i sortiment kosmetiky, papírnictví, potřeb pro zvířata, hraček, domácích potřeb, malířských barev, potravin a mnoho dalšího. Vždy u nás najdete něco nového. Nové položky přidáváme každý den.  

 

Vždy je pro nás na prvním místě spokojenost našich zákazníků, proto u nás najdete tým zaměstnanců, na které se neváhejte obrátit s vašimi dotazy. Vždy je naším cílem nabízet co nejširší sortiment zboží za nízké ceny, tak aby si u nás vybral každý. 

 

Velice vám děkujeme, že jste si pro nákup vybrali náš obchod a přejeme příjemné nákupy

 

Rodina Svitákových a Černých

 

 

Pár fotek z našich začátků:

Rok 1995


 

 


⇡ Zpět nahoru ⇡