O NÁS

Drogerie PeMi

 

Naše firma je ryze české rodinné drogerie s letitou historií. Drogerii pod názvem PeMi jsme založili roku 1992, nicméně provoz a historie této drogerie je mnohem delší.

 

V roce 2017 byla firma převedena z fyzické osoby: Michal Sviták na právnickou osobu s novým názvem:    PeMi drogerie s.r.o.

 

V současné době provozujeme 3 kamenné prodejny, jednu na pražském Žižkově, druhou na Palmovce a třetí v Modřanech, dále E-shop , kde najdete skoro 50 000 položek k nákupu. Fungujeme také jako velkoobchod, kdy nabízíme kompletní zajištění zásobování do firem a státních institucí a to převážně do škol, školek a hotelů.

 

Náš sortiment je opravdu široký.  Kromě drogerie u nás najdete i sortiment kosmetiky, papírnictví, potřeb pro zvířata, hraček, domácích potřeb, malířských barev, potravin a mnoho dalšího. Vždy u nás najdete něco nového. Nové položky přidáváme každý den.  

 

Vždy je pro nás na prvním místě spokojenost našich zákazníků, proto u nás najdete tým zaměstnanců, na které se neváhejte obrátit s vašimi dotazy. Vždy je naším cílem nabízet co nejširší sortiment zboží za nízké ceny, tak aby si u nás vybral každý. 

 

Velice vám děkujeme, že jste si pro nákup vybrali náš obchod a přejeme příjemné nákupy

 

Rodina Svitákových a Černých

 

 

Pár fotek z našich začátků:

Rok 1995Stránky kde o nás zákazníci píší své recenze:Portál Yelp: http://www.yelp.cz

 

- v roce 2015 jsem získali ocenění: "Jedno z nejlepších míst ve městě"

Olšanské náměstí, Praha 3: Hodnoceno ZDE


Palmovka, Praha 8:  Hodnoceno ZDE
Portál:  http://www.zbozi.cz na seznamu

 
Hodnocení našich zákazníků si můžete přečíst ZDE


 

Informační portál: Živé firmy

(www.zivefirmy.cz) 

  - udělil naší firmě ocenění za období 2015  SPOLEHLIVÁ FIRMA