Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Vanish Oxi Action tekutý Odstraňovač skvrn 3 L

274 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 226,45 Kč
  • PeMi kód: 586454
  • EAN: 5997321748221
Univerzální tekutý odstraňovač skvrn VANISH Oxi Action pro bílé a barevné prádlo dokáže odstranit skvrny již při prvním praní, funguje i při teplotě vody 30 °C. Díky svému jedinečnému složení vytváří molekuly aktivního kyslíku, které proniknou a čistí až do hloubky vláken. Přípravek je ale zároveň k textiliím maximálně šetrný. Neobsahuje bělící látky na bázi chloru, a přesto odstraní různé druhy čerstvých i zaschlých odolných skvrn. Odstraňovač skvrn VANISH Oxi Action je skvělým pomocníkem pro bezchybný vzhled vašeho bílého i barevného prádla.

Klíčové vlastnosti univerzálního odstraňovače skvrn VANISH Oxi Action 
Univerzální tekutý odstraňovač skvrn VANISH Oxi Action funguje již při prvním praní
Dokáže účinně odstranit skvrny z bílého i barevného prádla
Odstraňovač skvrn VANISH Oxi Action proniká díky molekulám aktivního kyslíku do hloubky vláken
Neobsahuje bělící látky na bázi chloru, je šetrný k vašim textiliím
Odstraňuje čerstvé i zaschlé odolné skvrny, funguje i při teplotě vody 30 °C 
Možnost použít k předpírce skvrny, namáčení prádla nebo přidat přímo do pračky
Pro čisté prádlo beze skvrn 
Před praním nalijete cca 2 ml přípravku VANISH Oxi Action přímo na skvrnu, promnete, necháte chvíli působit a poté prádlo vložíte do pračky a vyperete. Zvolíte-li namáčecí variantu, pak namočte na maximálně 6 hodin bílé prádlo či na 1 hodinu barevné prádlo do roztoku 4 litrů vody smíchané se 100 ml odstraňovače skvrn VANISH Oxi Action. Po namáčení vyperte běžným způsobem nebo prádlo pouze pečlivě vymáchejte. Úplně nejsnazší je přidat jednu dávku přípravku do každého praní. Dávkovací odměrku s odstraňovačem skvrn VANISH Oxi Action umístěte přímo na prádlo v pračce a prací prostředek dávkujte jako obvykle. 

Složení:
5% nebo více, avšak méně než 15% bělicí činidla na bázi kyslíku, neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, parfém, peroxid vodíku, alkoholy, C12-18, ethoxylované; alkoholy, C12-16, ethoxylované; benzensulfonová kyselina, C10-13-alkylderiváty, sodné soli
⇡ Zpět nahoru ⇡