Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG super ochrana spár obkladů & dlažby 250 ml

409 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 338,02 Kč
  • PeMi kód: 103602
  • EAN: 8711577015756
HG super ochrana spár optimální ochrana spár

(HG super ochrana spár obkladů a dlažby) Mnohé spáry jsou porézní a absorbují proto velmi rychle mastnotu, nečistotu a vápenaté usazeniny. Pokud se například do podlahových spár rozlije víno, limonáda nebo něco mastného, vzniknou ve spárách fleky, které se dají pouze težko odstranit. Spáry obkladů, zejména ve vlhkých místnostech, jako jsou koupelny, můžou být kvůli plísním a vodnímu kameni nevzhledné a nehygienické. Ale i během každého čištění proniká do spár voda (která obsahuje částečky nečistot z podlahy nebo ze stěny), čímž se spáry postupně znečišťují a je obtížné je pořádně vyčistit. HG super ochrana spár řeší tento problém jednoduchým způsobem. Díky tomuto čistícímu prostředku jsou spáry naimpregnované a absolutně odolné vůči vodě, oleji, mastnotě a nečistotám.

  • zajistí nepropustnost spár vůči olejům, mastnotě a vlhkosti
  • zcela bezbarvý přípravek
  • v balení četně pipety

Maximální, bezbarvá a účinná ochrana spár obkladů a dlažby

Spáry jsou často porézní, to znamená, že mohou velmi snadno pohlcovat mastnotu, nečistoty a vodní kámen. Rozlité víno, limonády nebo mastné věci na podlaze často způsobí, že na spárách zůstanou skvrny, které lze jen těžko odstranit. Spáry obkladů, zejména ve vlhkých místnostech, jako je koupelna, se často ušpiní a ztratí barvu působením plísně a vodního kamene. Do spár pronikají také nečistoty z vody při umývání obkladů nebo dlažby. Spáry potom postupně ztrácí barvu, jsou zašlé a je velmi obtížné či téměř nemožné je vyčistit. Naštěstí je zde HG super ochrana spár na dlažbu a obklady – přípravek, který zajistí maximální, bezbarvou a účinnou ochranu spár. 250 ml tohoto přípravku na ochranu spár stačí na ošetření přibližně 30 až 40 m² povrchu.

Jak používat HG super ochranu spár?

Pro správné použití HG super ochrany spár postupujte podle následujících pokynů.

Spáry musí být čisté a suché. Nejprve spáry důkladně vyčistěte přípravkem HG čistič spár v balení pro přímé použití nebo přípravkem HG čistič spár koncentrát. Potom spáry opláchněte čistou vodou a nechte 24 hodin úplně vyschnout. Nové spáry nechte úplně zatvrdnout a vyschnout. Do podlahových spár naneste podle možnosti dodanou pipetou přípravek HG super ochrana spár. Do spár ve stěně, například v kuchyni nebo koupelně, naneste HG super ochrana spár pomocí štětce. Nadbytečný čisticí přípravek, který vyteče na obklady, jak na podlaze tak i na stěně, utřete hadříkem. Po 36-48 hodinách se může povrch opět normálně čistit. U podlahových spár se může chodit po dlažbě asi po 3 hodinách. Podlahy v sprchách se mohou používat po 8 hodinách. 250 ml vystačí na plochu okolo 30-40 m².

⇡ Zpět nahoru ⇡