Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG super ochrana spár obkladů & dlažby 250 ml

379 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 313,22 Kč
  • PeMi kód: 103602
  • EAN: 8711577015756

Mnohé spáry jsou porézní a absorbují proto velmi rychle mastnotu, nečistotu a vápenaté usazeniny. Pokud se například do podlahových spár rozlije víno, limonáda nebo něco mastného, vzniknou ve spárech fleky, které se dají pouze těžko odstranit. Spáry ve stěnách se vyskytují především ve vlhkých prostorách jakými jsou koupelny a kvůli plísním a vodnímu kameni jsou nevzhledné a nehygienické. Ale i během každého čištění proniká do spár voda (která obsahuje částečky nečistot z podlahy nebo ze stěny), čím se spáry postupně znečišťují a téměř se nedají pořádně vyčistit. HG super ochrana spár obkladů & dlažby řeší tento problém jednoduchým způsobem. Díky tomuto čistícímu prostředku jsou spáry naimpregnované a absolutně odolné vůči vodě, oleji, mastnotě a nečistotám.

 
Spáry musí být čisté a suché. Nejprve spáry důkladně vyčistěte přípravkem HG čistič spár. Potom je opláchněte čistou vodou a nechte 24 hodin úplně vyschnout. Nové spáry nechte úplně zatvrdnout a vyschnout. Do podlahových spár naneste podle možnosti dodanou pipetou HG super ochrana spár obkladu & dlažby. Do spár ve stěně, například v kuchyni nebo koupelně, naneste HG super ochrana spár obkladu & dlažby pomocí štětce. Nadbytečný čisticí přípravek, který vytéká na obklady, jak na podlaze tak i na stěně, utřete hadříkem. Po 36-48 hodinách se může povrch opět normálně čistit. U podlahových spár se může chodit po dlažbě asi po 3 hodinách. Podlahy ve sprchách se mohou používat po 8 hodinách. 250 ml stačí na plochu okolo 30-40 m2.
⇡ Zpět nahoru ⇡