Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG čistič na trouby a grily, 500 ml

252 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 208,26 Kč
  • PeMi kód: 525634
  • EAN: 8711577014629

HG čistič na trouby a grily odstraňuje rychle a důkladně připečený tuk, např. z trouby, grilu, nerezových vařičů a venkovních grilů.

  • Odstraňuje připečenou a připálenou mastnotu
  • Ideální také pro varné desky z nerezové oceli

Čistič na trouby a grily ale i roštů a pečících plechů v jednom

Čištění připečeného jídla a mastnoty z trouby, grilu nebo pečícího plechu je obvykle velká dřina. Ale s naším čističem mastnoty to bude hračka. Dokonce i čištění grilu bude pro náš čistič grilu snadný úkol. A to není všechno. Náš HG čistič na trouby a grily je velmi účinný také při obnově barvy varných desek z nerezové oceli. K čištění (kombinované) mikrovlnné trouby doporučujeme používat HG čistič pro mikrovlnné trouby.

Jak používat HG čistič na trouby a grily?

Pro dosažení co nejlepších výsledků čištění pomocí HG čističe na trouby a grily postupujte podle následujících pokynů.

Působení přípravku bude zesíleno když se čištěný povrch nejdříve mírně nahřeje. Přípravek HG čistič na trouby a grily nastříkejte na čištěný povrch a nechejte 3 – 5 minut působit. Nečistotu setřete z povrchu mokrým hadrem nebo houbou. Po setření mastnoty z povrchu je nutné troubu nebo gril vymýt horkou vodou. Při čištění grilovacích roštů nebo plátů celý postup případně několikrát zopakujte.

Třídy nebezpečnosti

GHS05

Ke stažení

Bezpečnostní list

⇡ Zpět nahoru ⇡