Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG intenzivní čistič varné desky 250 ml

139 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 114,88 Kč
  • PeMi kód: 100951
  • EAN: 8711577014605
HG intenzivní čistič varné desky účinný intenzivní čistič sklokeramické desky

HG intenzivní čistič varné desky je bezpečný čisticí prostředek se svěží vůní, vyvinutý
speciálně pro odstraňování odolávajících zapečených zbytků jídla a kruhů po vaření ze všech typů keramických a indukčních varných desek. Přípravek čistí a navíc dodává povrchu ochranný lesk.

  • Odstraňuje usazené nečistoty a připálené zbytky jídel
  • Dodává také ochranný lesk
  • Vhodný pro keramické, indukční, plynové a skleněné desky

Vysoce účinný čistič keramických desek zanechávající na povrchu lesklou vrstvu, která odpuzuje nečistoty

Potřebujete vyčistit keramickou desku? Tento vysoce účinný čistič na sklokeramické desky odstraňuje usazené nečistoty a připálené zbytky jídel ze všech typů ploten. Je obzvlášť účinný na nečistoty, jako jsou připečená mastnota nebo připálené zbytky jídel. Vysoce účinný čistič keramických desek, který lze použít jak na sklokeramické, tak indukční varné desky. Velmi účinný, ale současně bezpečný pro všechny plotny! Na povrchu varné desky zanechává lesklou vrstvu, která odpuzuje nečistoty. HG intenzivní čistič varné desky se rychle a účinně postará o odolné nečistoty a mastnotu.

Jak používat HG intenzivní čistič varné desky?

Pro správné použití HG intenzivního čističe varné desky postupujte podle následujících pokynů.

Naneste trochu přípravku pomocí vlhkého hadříku a dobře jej vetřete na povrch varné desky. Přípravek poté setřete z povrchu vlhkým hadříkem a pomocí suchého hadru vyleštěte varnou desku až do vysokého lesku. Pro každodenní údržbu používejte přípravek HG čistič varné desky.

Třídy nebezpečnosti

GHS07

Zákazníci s tímto produktem kupují

⇡ Zpět nahoru ⇡