HG intenzivní čistič pro parketové podlahy 1000 ml

189 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 156,20 Kč
  • PeMi kód: 100861
  • EAN: 8711577015268
HG intenzivní čistič na parkety a dřevěné podlahy silný čistič parketových podlah, nepoškozuje lakovaný povrch

(HG intenzivní čistič pro parketové podlahy) HG intenzivní čistič na parkety a dřevěné podlahy (p.e. polish odstraňovač) (HG výrobek 55) je speciálně vyvinutý pro snadné, rychlé a bezpečné odstraňování silných nečistot a mastnoty z lakovaných plovoucích podlah. Přípravek je zároveň vhodný pro odstraňování ochranného filmu, leštidla aj., jako je například HG ochranný film na lakované parkety s leskem (HG výrobek 51/52). Tento výrobek je naprosto bezpečný pro lakovanou vrstvu.

    Odstraňuje odolné nečistoty i mastnotu
    Vhodný i k odstraňování ochranných lesklých povlaků
    Nepoškozuje lakovaný povrch


100% bezpečný a silný čistič pro parketové podlahy

Potřebujete vyčistit lakované podlahy? HG intenzivní čistič na parkety a dřevěné podlahy je naprosto bezpečný, ale účinný čistič parketových podlah, který nepoškozuje lakovaný povrch. Vhodný také k odstranění všech typů lesků a jiných ochranných povlaků. 1 litr zředěného přípravku stačí na ošetření přibližně 25 až 50 m², neředěného na 10 až 15 m².

Jak používat HG intenzivní čistič na lakované parkety?

Pro snadné odstranění odolných nečistot a mastnoty nebo ochranných povlaků z lakovaných parketových podlah pomocí HG intenzivního čističe na lakované parkety postupujte podle následujících pokynů.

Nalijte jeden litr do kbelíku (5 l) s vlažnou vodou a roztok naneste hadrem nebo mopem. Poté nechte působit přibližně 10 minut. Vytřete podlahu hadrem nebo mopem, který je nutno pravidelně máchat a ždímat. Následně podlahu vytřete čistou vodou. Spotřeba: +/- 25-50 m² na litr přípravku.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡