Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG čistič skvrn ve spreji extra silný 500 ml

199 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 164,46 Kč
  • PeMi kód: 101320
  • EAN: 8711577114923
HG extra silný odstraňovač skvrn odstraňuje i ty nejhorší skvrny

(HG čistič skvrn ve spreji extra silný) HG extra silný odstraňovač skvrn je mimo jiné obohacen aktivním kyslíkem, díky němuž je schopen cíleně odstranit i ty nejvytrvalejší skvrny od červeného vína, kávy, čokolády, omáčky, rtěnky, krému na boty, ovocné šťávy, tuku a podobně, například i z koberců, potahů nábytku či autopotahů. Díky složení s aktivním kyslíkem už nejsou problémem ani hluboce vsáknuté skvrny.

  • Vylepšené složení s aktivním kyslíkem
  • Odstraňuje i ty nejodolnější skvrny
  • Téměř pro všechny druhy tkanin
  • Mimořádně účinný

Sprej na skvrny s aktivním kyslíkem

Extra silný odstraňovač skvrn má vyšší účinnost díky aktivnímu kyslíku a odstraňuje skvrny téměř ze všech druhů tkanin, jako jsou koberce, čalounění a autopotahy. Složení s aktivním kyslíkem znamená, že ani skvrny, které pronikly hluboko do vláken, nejsou žádným problémem.

Jak používat HG extra silný odstraňovač skvrn?

Pro správné použití HG extra silného odstraňovače skvrn postupujte podle následujících pokynů. Vždy nejprve vyzkoušejte stálobarevnost materiálu, který chcete ošetřit, a to tak, že vlhkým hadříkem nanesete HG extra silný odstraňovač skvrn na nenápadné místo.

Nastříkejte sprej na povrch, který chcete vyčistit, a nechte výrobek po několik minut působit. Uvolněnou nečistotu odstraňte suchým, savým hadrem.

Třídy nebezpečnosti

GHS07
⇡ Zpět nahoru ⇡