Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG čistič na dlažbu 1000 ml

169 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 139,67 Kč
  • PeMi kód: 100831
  • EAN: 8711577070267
HG čistič na dlažbu koncentrovaný čistič na (keramickou) dlažbu se svěží vůní

HG čistič na dlažbu (prostředek na čištění podlah) je silně koncentrovaný mopový čistič se svěží vůní, speciálně vyvinutý pro pravidelné čištění všech druhů dlažby a podlah z přírodních kamenů neobsahujících soli vápníku. Tento výrobek je rovněž vhodný na epoxidové podlahy.

    Vysoce koncentrovaný čistič k vytírání dlažby se svěží vůní
    Pro všechny typy neglazovaných keramických dlažeb.
   

Čistič pro rychlé a časté čištění

Tento čistič k vytírání dlážděných podlah byl vyvinut speciálně pro rychlé a časté čištění. 1 litr stačí na 40 voňavých umytí všech typů podlah z neglazované keramické dlažby, nevápencového přírodního kamene a dokonce i dekorativních kamenných dlažeb. Pro pravidelné čištění lesklých podlahových dlaždic doporučujeme použít HG čistič na dlažbu s leskem.

Jak používat HG čistič na dlažbu?

Pro správné použití HG čističe na dlažbu postupujte podle následujících pokynů.

Nalijte 25 ml (1/4 šálku) do kbelíku (5 l) s vlažnou vodou. Poté vytřete podlahu řádně vyždímaným mopem nebo hadrem a pravidelně je namáčejte v roztoku. Podlahu neoplachujte ani znovu nevytírejte a nechte ji oschnout. 1 litr vystačí na 40 použití, jedno vyčištění tak nestojí ani 4 koruny!

 

Třídy nebezpečnosti

GHS05

Zákazníci s tímto produktem kupují

⇡ Zpět nahoru ⇡