Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG 4 v 1 pro kůži 250 ml

219 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 180,99 Kč
  • PeMi kód: 100976
  • EAN: 8711577015176
HG 4 v 1 na kůži čistí, vyživuje, chrání a udržuje kůži, obnovuje její vzhled

Přípravek HG 4 v 1 na kůži je speciálně vyvinut pro péči o anilinové a barvené druhy kůží používané zejména na nábytek, kufry a tašky. Přípravek HG 4 v 1 na kůži je vyroben na vodní bázi. Tento přípravek kůži čistí a vyživuje díky čemuž kůže zůstává měkká, pružná a perfektně chráněná před veškerou špínou skvrnami a potem. Navíc přípravek prohloubí barvu a strukturu kůže.

  • Chrání, vyživuje, zkrášluje a čistí
  • Obnovení kůže již po jednom ošetření
  • Čistič kůže na pravou anilinovou kůži a barvené druhy kůže

HG 4 v 1 na kůži chrání proti nečistotám a skvrnám

Potřebujete ošetřit kůži? Kůže je přírodní produkt, a proto rychle vysychá. Kůže vyžaduje správnou regeneraci. HG 4 v 1 na kůži je přípravek k ochraně kůže na bázi vody, který byl vyvinut speciálně pro péči o pravou anilinovou nebo barvenou kůži používanou například při výrobě nábytku, kufrů a kabelek. Navíc čistič na kůži zajišťuje oživení barvy a struktury kůže, aby znovu vypadala jako zbrusu nová. Po ošetření kůže již dál nepřitahuje nečistoty a tento hodnotný materiál je chráněn před vysycháním! Perfektní pro údržbu a obnovení kůže.

Jak používat HG 4 v 1 na kůži?

Pro správné použití přípravku HG 4 v 1 na kůži postupujte podle následujících pokynů. Tento přípravek na ochranu kůže zajistí, aby kůže již nepřitahovala nečistoty a byla chráněna před vysycháním.

Ušpiněnou nebo jinými přípravky ošetřenou kůži nejdříve dobře očistěte pomocí přípravku HG intenzivní čistič na kůži. Vyčištěný povrch nechte nejdříve 30 minut vyschnout. Naneste přípravek HG 4 v 1 na kůži na hadřík nebo na houbu a jemně jej vetřete do čištěného povrchu. Zhruba po 10 minutách můžete jemným třením hadříkem špínu z kůže lehce odstranit. Po ošetření je kůže chráněna před ušpiněním a přípravek předchází jejímu vysušení.

Třídy nebezpečnosti

GHS09

Ke stažení

Bezpečnostní list

Zákazníci s tímto produktem kupují

⇡ Zpět nahoru ⇡