Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

CLARO ECO saponát na nádobí 500ml

SLEVA %
59 Kč
Skladem 5 ks.
  • Cena bez 21% DPH: 48,76 Kč
  • PeMi kód: 100885
  • EAN: 9005835307660, 9005835312213

Ekologický. Vysoká čistící schopnost.
Vyrobeno z obnovitelných surovin.
Ekologický. Vysoká čistící schopnost.
Vyrobeno z obnovitelných surovin.CLARO ECO SAPONÁT NA NÁDOBÍ díky speciálnímu složení na bázi přírodních bioaktivních složek chrání životní prostředí a současně poskytuje vynikající odmašťující schopnosti a snadno odstraňuje nečistoty. Obsahuje aniontové povrchově aktivní látky vyrobené cukru a kokosového oleje, které jsou vysoce biologicky odbouratelné. Poskytuje stejné mycí schopnosti s menší dávkou přípravku v porovnání s běžným mycím přípravkem. Má menší dopad na mikroorganismy ve vodě.
NÁVOD NA POUŽITÍ
Pro co nejefektivnější mytí nádobí a pro šetření vody, energie a k ochraně životního prostředí nemyjte nádobí pod tekoucí vodou. Utěsněte dřez, opláchněte, použijte pouze doporučené dávkování. Pro dosažení optimálního výsledku není zapotřebí hodně pěny. Pro mytí málo zašpiněného nádobí nalijte 2 ml (1x zmáčkněte) do 5 l vody. Pro mytí velmi zašpiněného nádobí nalijte 4 ml do 5 l vody.
BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÉ.

⇡ Zpět nahoru ⇡