Topvet masážní gel 250ml Celustin- tlumí projevy celulitidy

PeMi kód: 100650 EAN: 8594060112831
Běžná cena s DPH: 129,00 Kč
Sleva na zboží: 8%
DPH: 21%
Do 3 dnů
119,00 Kč

 Topvet masážní gel 250ml Celustin- tlumí projevy celulitidy


 


Masážní gelová kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic.  Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně a tím zvyšuje látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Aktivní látky zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží.  Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme problematické partie těla procvičit. Společné působení silic a lehkého procvičení vede k likvidaci tukových buněk a vyhlazení pokožky.


Návod k použití: aplikujte v místech výskytu tzv. pomerančové kůže několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Po aplikaci přípravku doporučujeme určené partie těla procvičit. Směs vykazuje silný zahřívací efekt. Přírodní aktivní látky mohou být silným alergenem, doporučujeme proto před plošným použitím přípravku nejprve provést test kožní dráždivosti.


 Indikace byliny: směs proti projevům celulitidy, urychluje odbourávání tukových buněk, vyhlazuje pokožku, snadná a praktická aplikace.


Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Při přecitlivělosti na některou složku přípravku použijte jako podpůrný prostředek šišák bajkalský.


 Skladování/Spôsob skladovania: Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě/Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovat na přímém slunci/Neskladujte na priamom slnku. Chránit před mrazem!/Chránte pred mrazom!


Všeobecná upozornění/Všeobecné upozornenia: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku/Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Přípravky Topvet nejsou testovány na zvířatech/Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.


Ingredients(INCI): Aqua, Glycerin, Juniperus Communis Fruit Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Fruit Oil, Imidazolidinyl Urea, Theobroma Cacao Seed Butter, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin


 


 


Topvet masážní gel 250ml Celustin- tlumí projevy celulitidy


 

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

KOSMETIKA » PŘÍRODNÍ KOSMETIKA » Topvet
KOSMETIKA » TĚLOVÁ KOSMETIKA » Masážní přípravky » Masážní přípravky » Univerzální

Zpět