Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Topvet Jeřáb ptačí - kapky 50ml Hormonální nerovnováha, nepravidelná menstruace, kliemakterium, revma

SLEVA %
109 Kč
Do 3 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 90,08 Kč
  • PeMi kód: 141022
  • EAN: 8594060118192

Sorbus aucuparia - schopnost upravovat hormonální nerovnováhu a nepravidelnou menstruaci, v kliemakteriu, na revmatické potíže.

Jeřáb ptačí - tinktura (kapky) - Sorbus aucuparia

Doplněk stravy

Jeřáb je antioxidant, což znamená, že chrání buňku před oxidativním stresem a tělo před vnějšími vlivy, a dodává tělu energii. V tradiční čínské medicíně je doporučována ženám v klimakteriu, na revmatické obtíže a jako projímadlo. V herbářích je bylině připisována schopnost upravovat hormonální nerovnováhu a nepravidelnou menstruaci

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk.), Jeřáb ptačí (Sorbus aucuparia)– standardizovaný extrakt plod, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 2 - 3 x denně 15 - 30 kapek. Užívejte alespoň měsíc a následně na 14 dní vysaďte (je možné až třikrát zopakovat). Tinkturu je možné přidat do nápoje. Pozor, neužívat při současném užívání léků na ředění krve. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Výrobce: MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, Brno, 61200, tel.: 541 232 435

⇡ Zpět nahoru ⇡