Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Saponát na nádobí Frosch Eko 750ml Citrus

69 Kč
Skladem 6 ks.
  • Cena bez 21% DPH: 57,02 Kč
  • PeMi kód: 665396
  • EAN: 4009175178565

Přípravek na mytí nádobí s extraktem ze zeleného citronu si poradí s mastnotou i zapečenými nečistotami. Šetrné složení s neutrálním pH 5,5 nevysušuje vaši pokožku. 

Veškeré nádobí vyčistí do brilantního lesku. Receptura s rostlinnými povrchově aktivními látkami rozpouští mastnotu a špínu a zanechává zářivou čistotu a příjemnou limetkovou vůni. Velmi dobrá snášenlivost prostředku na nádobí s pokožkou byla potvrzena dermatologickými testy. Výrobek je po použití zcela biologicky rozložitelný.

Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

 

Složení

5-15% aniontové povrchově aktivní látky, více než 5% neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, konzervační prostředky (lactid acid), parfémy. Další složení: citrónový olej, kosmetické barvivo.

Vyzkoušejte také další produkty značky Frosch, které naleznete v kategoriích Přírodní prostředky na nádobí, Drogerie a Přírodní drogerie. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Přírodní ruční mytí nádobí.

⇡ Zpět nahoru ⇡