Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Neutralizér STOP zápachu z cigaret 250ml

SLEVA %
79 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 65,29 Kč
  • PeMi kód: 134649
  • EAN: 8594024560319

Neutralizér STOP zápachu z cigaret 250ml

Používá se k likvidaci zápachu z tabákového kouře jak v automobilech tak v domácnostech. Ničí nepříjemný zápach, který dokonale zneutralizuje, místo aby ho pouze překryl. Výsledkem je příjemné ovzduší díky lehké ovocné parfemaci.

Je vhodný pro : interiéry automobilů, karavanů, obytných přívěsů, nákladních vozů, apod. V domácnostech je ideální do prostorů zakouřených místností, toalety, dřezy, na kuchyňský, živočišný nebo jakýkoli jiný biologický zápach a různé zapáchající předměty.

Dále na : oděvy, obuv, záclony, závěsy, potahy, koberce, čalounění, lůžkoviny, sedáky židlí, apod. Je možné přípravek přidat do mycího roztoku při vytírání, cca 100 ml / 5l roztoku.

Je možné ho rozprášit v místnosti a nebo přímo na zdroj zápachu. Pokud je to nutné, použijte přípravek několikrát.

Výrobek není klasifikován jako nebezpečný pro životní prostředí a je biologicky rozložitelný.

LIKVIDÁTOR CIGARETOVÉHO ZÁPACHU S VŮNÍ TŘEŠNÍ

  • PŘÍJEMNĚ PROVONÍ PROSTOR I TKANINY
  • ŠIROKÉ SPEKTRUM VYUŽITÍ
  • ŠETRNÝ K JAKÝMKOLI POVRCHŮM

Používá se k likvidaci zápachu z tabákového kouře jak v automobilech, tak v domácnostech. Ničí nepříjemný zápach, který dokonale zneutralizuje, místo aby ho pouze překryl. Výsledkem je příjemné ovzduší díky lehké ovocné parfemaci.

Je vhodný pro : interiéry automobilů, karavanů, obytných přívěsů, nákladních vozů, apod. V domácnostech je ideální do prostorů zakouřených místností, toalety, dřezy, na kuchyňský, živočišný nebo jakýkoli jiný biologický zápach a různé zapáchající předměty.

Dále na :  oděvy, obuv, záclony, závěsy, potahy, koberce, čalounění, lůžkoviny, sedáky židlí, apod. Je možné přípravek  přidat do mycího roztoku při vytírání, cca 100 ml / 5l roztoku.

Je možné ho rozprášit v místnosti a nebo přímo na zdroj zápachu. Pokud je to nutné, použijte přípravek několikrát.

Výrobek není klasifikován jako nebezpečný pro životní prostředí a je biologicky rozložitelný.

 

⇡ Zpět nahoru ⇡