Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

MR. PROPER Professional Surface Cleaner 5L

303 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 250,41 Kč
  • PeMi kód: 115245
  • EAN: 5410076828579, 8001090475749

Mr. Proper univerzální čistící prostředek 5l Professional Special Care je šetrný univerzální tekutý čisticí prostředek pro citlivé povrchy s příjemnou vůní. Brilantní lesk, vhodný na všechny podlahy a citlivé omyvatelné povrchy. Díky inovativní technologii účinně odstraňuje nečistoty. Vhodný k čištění citlivých povrchů včetně mramoru, přírodního kamene a keramiky. Je vhodný také na použití v automatických strojích na čištění podlah. Zanechává dlouhotrvající lesk a svěží, příjemnou vůni. Je vhodný i na lakované dřevěné povrchy a podlahy, plovoucí a vinylové podlahy a podlahy z PVC.

POUŽITÍ:
Dávkování: 2 uzávěry (60 ml) na 5 l vody. na silnou nečistotu můžete použít přípravek nezředěný, nechte půlsobit 1-2 min, poté setřete vlhkým hadříkem. Není potřebné je oplachovat a utírat do sucha. Neředěné: Po použití povrch opláchněte.

SLOŽENÍ:
viz Ingredients na obale.

⇡ Zpět nahoru ⇡