Mošt jablečný se zázvorem 750 ml BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN

PeMi kód: 372125 EAN: 8594045922066
Běžná cena s DPH: 68,00 Kč
Sleva na zboží: 1%
DPH: 15%
Skladem
67,00 Kč
Jablečný mošt se zázvorem v biokvalitě z Bílých Karpat. Svěží chuť chuť jablka s pikantním kořením. Nápoj není při výrobě ředěn ani filtrován. Neobsahuje přidaná barviva ani sladidla. Vyroben rodinnou firmou s důrazem na místní tradice.

Hoštětínská moštárna sídlí v srdci Bílých Karpat od roku 2000. Firma vyrábí především jablečný mošt, produkuje ale také mošty a sirupy z dalších druhů ovoce a bylin. Posláním hostětínské moštárny je udržovat vztah k přírodě, místním zdrojům a tradicím. Společnost získala ocenění jako Česká biopotravina roku, Regionální potravina Zlínského kraje nebo Perla Zlínského kraje.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Složení: Jablečná šťáva* (80 %), vodní výtažek ze zázvoru* (15 %). Pasterováno. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Návod k přípravě: K přímé spotřebě. Před otevřením protřepat.

Kalorická hodnota/energie (na 100ml): 154 kJ/37 kcal. Tuky: 0.1 g. z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g. Sacharidy: 8.6 g. z toho cukry: 8.2 g. Bílkoviny: 0.1 g. Sůl: 0.1 g

Skladování: Skladujte v temnu do 24 °C. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 5 dnů.
Legislativní zařazení: Ovocno-zeleninová šťáva..

Produkt najdete v kategoriích:

POTRAVINY » NÁPOJE » Rostlinné nápoje

Zpět