Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Meridol zubní pasta 75ml

118 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 97,52 Kč
  • PeMi kód: 101954
  • EAN: 4007965507465, 8593843001263

 Meridol zubní pasta 75 ml . Meridol systém ochrany pro dásně  :

Jestliže při čištění zubů začnou krvácet dásně, jedná se o první signál zánětu dásní. Hlavní příčinou problémů s dásněmi je plak, který však může být s trochou úsilí potlačen. Každodenní důkladné odstraňování bakteriálního plaku je nejúčinnějším způsobem, jak se vyvarovat zánětu dásní .Ochranný systém meridol pro dásně zahrnující ústní vodu, zubní pastu a zubní kartáček se vyznačuje vysokou účinností a zároveň jemnou ochranou podrážděných dásní. Produkty ochranného systému meridol pro dásně inaktivují zbytkový plak a brání tvorbě nového plaku. Podporují tak obnovení zdravé ústní mikroflóry. Zubní pasta Meridol -     
unikátní kombinace aktivních složek (aminfluorid / fluorid cínatý). Zubní pasta   Meridol 
inaktivuje zbytky bakteriálního plaku, které zůstanou po čištění zubním kartáčkem, a vyznačuje se dlouhotrvajícím inhibičním účinkem na tvorbu nového plaku.  
Nejlepší ochrana v případě společného použití ústní vody Meridol a zubní pasty Meridol.Klinicky testováno a vědecky ověřeno. Vyvinuto švýcarskými specialisty. 
⇡ Zpět nahoru ⇡