Masová konzerva pro ježky Brambles 400 g, 400 g

PeMi kód: 382657 EAN: 35060538620008, 5060538620021
Běžná cena s DPH: 44,00 Kč
Sleva na zboží: 2%
DPH: 15%
Do 3 dnů
43,00 Kč

  • Vyvážená a kompletní strava pro ježky

  • S obsahem důležitých vitamínů a minerálů

  • Vhodné pro divoké ježky i ježky bělobřiché

  • Neobsahuje umělá dochucovadla, cukr ani barviva

  • Se základem z kuřecího masa


Tato konzerva nabízí kompletní a vyváženou potravu pro ježky, se základem kuřecího masa, ale také dostatkem vitamínů a minerálů. Je vhodná pro divoké ježky, ale i pro ježky bělobřiché, kteří jsou oblíbenými domácími mazlíčky.Konzerva má top kvalitu zajištěnou od nového výrobce specializovaného na potravu pro divoká zvířata.Neobsahuje umělá dochucovadla, barviva. Bez přidaného cukru.Doporučené dávkování:

Každý večer nabídněte ježkovi cca 100 g ( ¼ konzervy) na talířek nebo na speciální mističku pro ježky (najdete v nabídce našeho obchodu). Můžete kombinovat také s granulemi pro ježky Brambles. Nezapomeňte k jídlu vždy přidat i misku s vodou. Ježek potřebuje nejen jíst, ale i pít.

Dostatek kvalitní potravy je pro ježky velmi důležitý v době rozmnožování a také na podzim, kdy si potřebují vytvořit tukové zásoby v těle na přezimování, a při podzimním dokrmování mláďat.Ježek je milý noční soused a vždy potěší slyšet jej štrachat při hledání potravy. Málo se ví, že ježek je pro každou zahradu velmi užitečný, protože sní velké množství - pro zahradníky neoblíbených, škůdců.Bohužel ježků kolem nás ubývá, a tak potřebují pomocnou ruku. Umožněte jim přístup na vaši zahradu (rady jak na to najdete na našem webu www.zivotnazahrade.cz).

Pravidelným krmením můžete nalákat ježky z okolí na vaší zahradu. Ti potom chodí na krmení pravidelně. Pokud u vás najde ježek i dostatek klidu a prostory pro denní úkryt (mrkněte na naší nabídku domečků pro ježky), je velká pravděpodobnost, že se u vás některý ubytuje natrvalo.

Pokud na podzim naleznete malého ježka, měl by mít na začátku listopadu hmotnost minimálně 500 g, aby měl šanci přežit zimu. Pokud v tuto dobu najdete ježka menšího, nebo pokud kdykoliv najdete ježka mimo úkryt ve dne (což není obvyklé), volejte do nejbližší ZS pro živočichy (www.zvirevnouzi.cz)

Zákazníci s tímto výrobkem též kupují:

Produkt najdete v kategoriích:

CHOVATELSTVÍ » Divoká příroda » Ježci

Zpět