Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

Loreal Excellence Creme 01 Blond ultra sv.přírodní

SLEVA %
181 Kč
Skladem
  • Cena bez 21% DPH: 149,59 Kč
  • PeMi kód: 522854
  • EAN: 3600520617404
Proměňte barvení vlasů v pečující rituál. Barva na vlasy L’Oréal Paris Excellence Creme dokáže vlasy chránit nejen během barvení, ale i před ním a až 8 týdnů po něm. Součástí balení je kromě barvicího krému i šampon pečující o citlivou pokožku hlavy a nezatěžující maska pro zdravě vypadající a zářivé vlasy. Díky této komplexní péči budou vaše vlasy zářit jako čerstvě obarvené i několik týdnů po použití.

Vlastnosti:
permanentní barva na vlasy pro 100% krytí šedin
přiložený šampon jemně odstraňuje nečistoty, zjemňuje a rozjasňuje barvu
lehká nezatěžující maska vlasy intenzivně vyživuje
se svěží vůní
Složení:
komplex Pro-Keratin – chrání vlasy během barvení
Jak aplikovat:
Obsah tuby dobře rozmíchejte s oxidačním činidlem, abyste získali homogenní směs. Pro aplikaci si můžete zvolit i hřebínkový aplikátor. Lehce klouže po vlasech a je ideální na středně dlouhé nebo dlouhé vlasy.
Způsob nanášení a doba působení se liší v závislosti na tom, jaký je rozdíl mezi vaší původní a výslednou barvou.

Vytlačte celý obsah tuby do lahvičky s oxidačním činidlem. Nasaďte aplikační nástavec a dobře protřepejte, abyste získali homogenní směs. Pro aplikaci si můžete zvolit i hřebínkový aplikátor, který lehce klouže po vlasech. Přiložený balzám na vlasy po barvení je určený pro více použití. Postupujte podle instrukcí, které jsou přiloženy k produktu.
⇡ Zpět nahoru ⇡