HG sanitární lesk 500 ml

159 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 131,40 Kč
  • PeMi kód: 100985
  • EAN: 8711577015084
HG čistič s leskem na koupelny sanitární čistič pro lesklé sanitární vybavení

(HG čistič s leskem na koupelny) HG čistič s leskem na koupelny způsobuje, že se umyvadla, vany, akrylátové vany, toalety, vodovodní baterie a dlaždice lesknou jako nové. HG čistič s leskem na koupelny příjemně voní a odstraňuje mastné hrany na vanách, zbytky mýdel, kožního tuku a lehký nános vodního kamene. Díky vysoké koncentraci stačí nanést jen pár kapek přípravku na sanitární houbu pro skvělý výsledek.

  • Silně koncentrovaný
  • Neobsahuje abrazivní látky, které by mohly povrch poškodit
  • Výborný jako jemný čistič na sanitární vybavení nebo na podlahy

Náš HG čistič s leskem na koupelny je koncentrovaný čistič na sanitární vybavení, který po vyčištění nezanechává šmouhy

HG čistič s leskem na koupelny neobsahuje abrazivní ani agresivní látky, a proto je bezpečný pro čištění glazovaných, chromovaných, smaltovaných, plastových nebo lakovaných povrchů. HG čistič s leskem na koupelny nezanechává šmouhy a při pravidelném používání brání usazování vodního kamene. Tento lesk na sanitární vybavení je silně koncentrovaný, takže stačí několik kapek na houbičce a vaše koupelna bude znovu zářit.

Jak používat HG čistič s leskem na koupelny?

Chcete-li navrátit lesk umyvadlům, vanám, toaletním mísám a dalšímu sanitárnímu vybavení pomocí HG čističe s leskem na koupelny, postupujte podle následujících pokynů.

HG čistič s leskem na koupelny neobsahuje žádné brusné částice ani agresivní složky a je tudíž bezpečný pro glazuru, chrom, email, plastové hmoty či barvené povrchy. Přípravek nevytváří šmouhy a při pravidelném používání předchází usazování vodního kamene.
Naneste několik kapek přípravku HG čističe s leskem na koupelny na vlhkou hubku a povrch dobře vyčistěte. Opláchněte jej čistou vodou nebo setřete čistým vlhkým hadrem. Při čištění koupacích van nastříkejte tenký pruh přípravku pod okraj vany nebo akrylátové vany a vyčistěte ji vlhkou houbou.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡