Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG rychlo odstraňovač vodního kamene 500 ml

149 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 123,14 Kč
  • PeMi kód: 101003
  • EAN: 8711577015190
HG odstraňovač vodního kamene na spotřebiče účinný a rychlý čistič vodního kamene

(HG rychlo odstraňovač vodního kamene) HG odstraňovač vodního kamene na spotřebiče je velmi efektivní přípravek odstraňující nánosy vodního kamene, vyvinutý speciálně pro čištění spirál v horkovodních přístrojích jako jsou kávovary, rychlovarné konvice a pračky nádobí. Kvůli usazeninám vodního kamene spotřebovávají tepelné přístroje více energie, čímž klesá jejich výkonnost a součástky přístrojů se tím dříve poškodí. Navíc přítomnost vodního kamene v kávovaru má nepříznivý vliv na chuť Vaší kávy.

  • Pro spotřebiče
  • Odstraňuje vodní kámen
  • Neuvěřitelně účinný

Používání HG odstraňovače vodního kamene na spotřebiče

Usazeniny vodního kamene v kávovarech a jiných spotřebičích připravujících horkou vodu mohou způsobit, že topná tělesa mají vyšší spotřebu energie, v důsledku čehož nefungují tak efektivně, a topná tělesa se rychleji opotřebovávají. Usazený vodní kámen v kávovaru má navíc nepříznivý vliv na chuť Vaší kávy. To je několik důvodů, proč používat odstraňovač vodního kamene u vašich spotřebičů pravidelně. Pokyny pro odstraňování vodního kamene se mohou u různých spotřebičů lišit a důležitým faktorem při odstraňování vodního kamene je také tvrdost vody.

Jak používat HG odstraňovač vodního kamene na spotřebiče?

Způsob odstraňování vodního kamene závisí na typu spotřebiče.

Návod k použití je velmi rozdílný u každého typu horkovodního přístroje. Také znalost tvrdosti vody je důležitá pro důkladné odstranění vodního kamene. Správný návod k použití přípravku HG odstraňovač vodního kamene na spotřebiče najdete na obalu přípravku.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡