Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG restaurátor tvrdého dřeva 500 ml

249 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 205,79 Kč
  • PeMi kód: 102748
  • EAN: 8711577021191
HG obnova vzhledu tvrdého dřeva údržba a ochrana zahradního nábytku z tvrdého dřeva

(HG restaurátor tvrdého dřeva) HG obnova vzhledu tvrdého dřeva byla speciálně vyvinuta k ošetření a na ochranu zahradního nábytku z tvrdého dřeva. Zesiluje barevný tón a propůjčuje vašemu zahradnímu nábytku přirozený lesk. Tvrdé dřevo obsahuje minerální složky, které vlivem počasí mění barvu. Proto tvrdé dřevo časem zešedne. HG obnova vzhledu tvrdého dřeva zabraňuje tomuto šednutí a eliminuje ho, váš zahradní nábytek dá rychle, jednoduše a na mnoho měsíců do perfektního stavu a zároveň ho činí odolným proti vodě.

  • Obnovuje přirozenou barvu
  • Rychlé a snadné použití
  • Pro špičkový stav po celou sezónu

Restaurátor tvrdého dřeva chrání před šednutím dřeva a obnovuje jeho vzhled

HG obnova vzhledu tvrdého dřeva chrání dřevo před šednutím a pomáhá s navrácením přirozeného vzhledu. Náš restaurátor tvrdého dřeva rychle a snadno vrátí zahradní dřevěný nábytek do perfektního stavu až na několik měsíců, navíc jej ochrání i před pronikáním vody. V sortimentu máme také další výrobek pro údržbu zahradního nábytku z tvrdého dřeva a to HG restaurátor a odstraňovač šedi na dřevo.

Jak používat HG obnovu vzhledu tvrdého dřeva?

Pro obnovu tvrdého dřeva a jeho ochranu před šednutím pomocí HG obnovy vzhledu tvrdého dřeva postupujte podle následujících pokynů:

Před ošetřením přípravkem HG obnova vzhledu tvrdého dřeva odstraňte nejdříve prach a nečistoty suchým hadříkem nebo kartáčem. Velmi zšedlé plochy dle možností nejdříve přebruste. Poté na dřevo nastříkejte rovnoměrně přípravek HG obnova vzhledu tvrdého dřeva. Případné kapky otřete suchým hadrem. Prostředek nechte vsáknout a po 15 minutách jemně utřete čistým, suchým hadrem.

Třídy nebezpečnosti

GHS02
GHS08
⇡ Zpět nahoru ⇡