Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG restaurátor tvrdého dřeva 500 ml

229 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 189,26 Kč
  • PeMi kód: 102748
  • EAN: 8711577021191

HG restaurátor tvrdého dřeva 500ml

HG restaurátor tvrdého dřeva byl vyvinut speciálne k ošetrení a na ochranu zahradního nábytku z tvrdého dreva. Zesilnuje barevný tón a propujcuje vašemu zahradnímu nábytku pekný, prirozený lesk. Tvrdé drevo obsahuje minerální složky, které vlivem pocasí mení barvu. Proto tvrdé drevo casem zšedne. HG restaurátor tvrdého dřeva zabranuje tomuto zšednutí a eliminuje ho, váš zahradní nábytek dá rychle, jednoduše a na mnoho mesícu do perfektního stavu a zároven ho ciní odolným proti vode. Pred ošetrením HG restaurátor tvrdého dřeva odstrante nejdríve suchým hadríkem nebo kartácem prach a necistoty. Pouze velmi zšedlé plochy dle možností nejdríve prebruste. Potom na drevo rovnomerne nastríkejte HG restaurátor tvrdého dřeva. Prípadné kapky utrete suchým hadríkem. Prostredek nechte vsáknout a po 15 minutách lehce utrete cistým, suchým hadríkem. A nyní se váš zahradní nábytek opet blyští v perfektním stavu.

Po sezóně ve větru a dešti váš zahradní nábytek z tvrdého dřeva často zšedne. Nátěr problém nevyřeší,protože lak na těchto typech dřeva špatně drží. Řešení nabízí HG restaurátor tvrdého
dřeva. Jednoduše nastříkejte na dřevo a přirozená barva a vzhled se vrátí a dřevo je navíc ochráněno proti vlivům počasí.

Třídy nebezpečnosti

GHS02
GHS08
⇡ Zpět nahoru ⇡