Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG restaurátor nábytku na světlé druhy dřeva 250 ml

209 Kč
Do 3 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 172,73 Kč
  • PeMi kód: 100964
  • EAN: 8711577014452
HG restaurátor nábytku na světlá dřeva pro odstraňování skvrn a kruhů ze starého nábytku

Přípravek HG restaurátor nábytku na světlá dřeva je vysoce kvalitní ošetřující přípravek pro mořený, lakovaný, olejovaný, voskovaný nebo nijak neošetrený nábytek. Skvrny od tekutin jako jsou například kruhy od vody a alkoholu zmizí, zašedlé a vyblelé povrchy získají zpět svou přirozenou barvu, škrábance budou zamaskovány.

  • Odstraňuje bílé kruhy od vody, skvrny, škrábance, vybledlé a zašlé povrchy
  • Obnovuje přirozenou barvu a lesk

Restaurátor starého nábytku používejte na světlé dřevo

HG restaurátor nábytku na světlá dřeva je vysoce kvalitní výrobek pro údržbu nábytku ošetřeného nátěrem, lakem, olejem, voskem nebo bez ošetření. K odstranění kruhů od vody nebo alkoholu z tmavých dřevěných stolů doporučujeme používat HG restaurátor nábytku pro tmavá dřeva.

Jak používat HG restaurátor nábytku na světlá dřeva?

Pro odstranění kruhů od vody ze stolů, vyčištění nábytku a navrácení jeho přirozené barvy a lesku pomocí HG restaurátoru nábytku pro světlá dřeva postupujte podle následujících pokynů:

Přípravek bohatě naneste v pravidelných pruzích a nechejte 6 – 10 hodin působit. Na místa, kde se přípravek plne vstřebá, aplikaci přípravku zopakujte. Po uplynutí doby působení přebytečný materiál odstraňte pomocí čistého hadru. V případě, že povrch ošetřovaného nábytku je napuštěn voskem, naneste přípravek HG restaurátor nábytku na světlá dřeva a po dvou hodinách z povrchu odstraňte uvolněný vosk. Následně dodržujte již popsaný postup.

Třídy nebezpečnosti

GHS02
⇡ Zpět nahoru ⇡