Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG prostředek na obnovu vzhledu tvrdého dřeva 500 ml

109 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 90,08 Kč
  • PeMi kód: 104307
  • EAN: 8711577135416
HG restaurátor a odstraňovač šedi na dřevo vyčištění tvrdého dřeva jediným ošetřením

Nový zahradní nábytek z teakového nebo tvrdého dřeva, podobně i ratanový zahradní nábytek, má vždy skvělý vzhled, protože vypadá velmi útulně a přitažlivě. Jakmile však je tento nábytek ponechán venku za každého počasí a po celou sezónu, jeho přitažlivý vzhled zmatní a zešedne. Broušení dreveného zahradního nábytku, které by mělo odstranit tuto šed, je časově náročnou a úmornou dřinou.

  • Dodává čistý a svěží vzhled
  • Eliminuje nutnost broušení
  • Ideální jako ošetření před použitím HG restaurátoru tvrdého dřeva

Přípravek obnovující vzhled tvrdého dřeva, který účinně odstraní zašedlý nádech

Zahradní nábytek v průběhu času zešedne, když je venku bez ochrany proti povětrnostním vlivům. Broušení dřevěného zahradního nábytku, které by mělo odstranit tuto šeď, je časově náročnou a úmornou dřinou. Pro usnadnění této práce jsme vyvinuli HG prostředek na obnovu vzhledu tvrdého dřeva. Jakmile dřevo ošetříte tímto přípravkem, potom na něj můžete nanést HG restaurátor tvrdého dřeva, který zajistí patřičnou ochranu a vrátí mu jeho přirozený teplý vzhled.

Jak používat HG restaurátor a odstraňovač šedi na dřevo?

Potřebujete vyčistit tvrdé dřevo? Chcete-li, aby HG restaurátor a odstraňovač šedi na dřevo vrátil šedému, zašlému zahradnímu nábytku z tvrdého dřeva svěží, čistý vzhled, postupujte podle následujících pokynů:

Proto jsme vyvinuli pro vaše pohodlí HG restaurátor a odstraňovač šedi na dřevo. Vrací šedému, zašlému dřevěnému zahradnímu nábytku i dalšímu venkovnímu dřevěnému zařízení svěží, čistý vzhled, a to pouze díky jednoduchému ošetření. Poté lze použít HG restaurátor a odstraňovač šedi na dřevo, který ochrání dřevo a vrátí mu jeho přirozený přitažlivý vzhled.

HG restaurátor a odstraňovač šedi na dřevo lze také použít na jiná dřevěná zařízení, například na meranti, mahagon a borovicové dřevo ale rovnež pro proutěný a/nebo ratanový či bambusový nábytek.Postříkejte připravený povrch HG restaurátor a odstraňovač šedi na dřevo. Nechejte 10 minut působit; dřevo začne ztrácet svuj zašlý vzhled. Nečistoty, které již nelpí pevně na povrchu, odstraňte kartáčem nebo houbou a velkým množstvím vody. K tomuto úcelu nejlépe poslouží zahradní hadice nebo kropicí konev. Před nanesením HG restaurátor tvrdého dřeva vyčkejte, dokud zahradní nábytek řádně nevyschne.

 

Třídy nebezpečnosti

GHS07
GHS09

Zákazníci s tímto produktem kupují

⇡ Zpět nahoru ⇡