Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG profesionální odstraňovač vodního kamene(modrý hagesan) 500 ml

159 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 131,40 Kč
  • PeMi kód: 100957
  • EAN: 8711577015312
HG profesionální odstraňovač vodního kamene silný čistič vodního kamene

HG profesionální odstraňovač vodního kamene je vysoce koncentrovaný a silný čistič vyvinut pro bezpečné odstranění odolného vodního kamene. Náš profesionální odstraňovač vodního kamene je vhodný pro kohoutky, vany, toalety a stěny sprchových koutů, může být také použit k odstranění vodního kamene ze zanesených sprchových hlavic.

  • Vysoce koncentrovaný
  • Velmi účinný, také bezpečný pro všechny materiály v koupelně.
  • Odstraňuje skvrny od rzi, močového kamene a měděnou patinu

100% bezpečný, ale současně vysoce účinný čistič vodního kamene

HG profesionální odstraňovač vodního kamene snadno odstraňuje odolný vodní kámen! Odstraňuje také skvrny od rzi a močového kamene a měděnou patinu. Náš velmi silný profesionální odstraňovač vodního kamene je samozřejmě bezpečný k použití na všechny materiály v koupelně, jako je chrom, nerezová ocel, keramika, glazura, sklo a plast.

Jak používat HG profesionální odstraňovač vodního kamene?

Pro účinné odstranění vodního kamene a vápenatých usazenin pomocí HG profesionálního odstraňovače vodního kamene (500 ml) postupujte podle následujících pokynů:

V závislosti na množství nečistot se HG profesionální odstraňovač vodního kamene používá buď neředěný nebo se ředí vodou v poměru 1:10. HG profesionální odstraňovač vodního kamene naneste houbičkou. Nechte působit několik minut, opláchněte vodou a utřete. Zanesené sprchové hlavice ponořte do HG profesionálního odstraňovače vodního kamene po dobu 30 minut a poté otřete kartáčem.

Třídy nebezpečnosti

GHS05

Ke stažení

Bezpečnostní list

Zákazníci s tímto produktem kupují

⇡ Zpět nahoru ⇡