Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG přírodní olej na podlahy 1000 ml

699 Kč
Do 3 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 577,69 Kč
  • PeMi kód: 101787
  • EAN: 8711577014537
HG přírodní olej na podlahy (skvrnám odolný olej na podlahy) (HG výrobek 60) je vyživující olej speciálně vyvinutý k tomu, aby ve dřevu vytvrdl. Olej tak má jedinečnou schopnost dát dřevu přírodní vzhled, ale také ho chránit proti nečistotám, skvrnám a vysušení. Tento jedinečný přípravek je zcela vyroben z přírodních olejů a je 100% bez ředidel.
 
Před použitím důkladně protřepejte a poté naneste tenkou vrstvu a hned ji rozetřete čistou utěrkou, která nezanechává chloupky, aby dřevo mohlo olej zcela nasáknout. Zopakujte postup 1 až 2 krát, dokud není dřevo nasáklé a nepřijímá již žádný olej. Nadbytečný olej hned odstraňte. Po několika hodinách je možno po podlaze opět opatrně chodit a po 24 hod je olej již zcela vytvrdl a po podlaze se může již běžně chodit. 3 dny po aplikaci je dřevo optimálně ošetřeno.
 
 
⇡ Zpět nahoru ⇡