Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG přírodní olej na podlahy 1000 ml

749 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 619,01 Kč
  • PeMi kód: 101787
  • EAN: 8711577014537
HG přírodní olej na dřevěné podlahy olej na parkety pro ochranu a přirozený vzhled

HG přírodní olej na dřevěné podlahy (HG výrobek 60) je vyživující olej speciálně vyvinutý k tomu, aby ve dřevu vytvrdl. Olej tak má jedinečnou schopnost dát dřevu přírodní vzhled, taktéž ho chránit proti nečistotám, skvrnám a vysušení. Tento jedinečný přípravek je vyroben ze zcela přírodních olejů a je 100% bez ředidel.

  • vyživuje dřevo a chrání jej před vysycháním, skvrnami a nečistotami
  • zesiluje barevný odstín
  • zdůrazňuje strukturu dřeva

Přírodní olej s jedinečnými zpevňujícími vlastnostmi

HG přírodní olej na dřevěné podlahy má jedinečné zpevňující vlastnosti. Jakmile jím dřevo ošetříte, získá úžasně přirozený vzhled. Současně chrání podlahy před nečistotami, skvrnami a vysycháním. Tento olej na podlahy je vyroben výhradně z přírodních olejů a je 100% bez rozpouštědel. 

Jak používat HG přírodní olej na dřevěné podlahy?

Chcete-li chránit dřevěné podlahy před nečistotami, skvrnami a vysycháním pomocí přípravku HG přírodní olej na dřevěné podlahy, postupujte podle následujících pokynů:

Před použitím důkladně protřepejte a naneste tenkou vrstvu na dřevěnou podlahu. Přípravek okamžitě rozetřete suchou a čistou utěrkou, která nezanechává chloupky, aby dřevo mohlo olej zcela nasáknout. Zopakujte postup 1 až 2 krát, dokud není dřevo plně nasáklé. Nadbytečný olej, který se nadále nevsakuje do podlahy, hned odstraňte.
Po několika hodinách je možno po podlaze opět opatrně našlapovat, po 24 hodinách je olej již zcela vytvrdlý a po podlaze se může běžně chodit. 3 dny po aplikaci je dřevo optimálně ošetřeno.

⇡ Zpět nahoru ⇡