Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG přípravek pro předběžné zpracování skvrn 500 ml

79 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 65,29 Kč
  • PeMi kód: 103486
  • EAN: 8711577063382

HG přípravek pro předběžné zpracování skvrn 500ml

HG přípravek pro předběžné zpracování skvrn je formule s „přímým účinkem“, a proto je vhodná dokonce i pro ty jemnější druhy textilií. Po nastříkání na skvrnu odstraní tento produkt špínu přímo z textilie, a proto Váš prací prostředek už nebude mít problémy s čištěním prádla.
Mastné okraje límečku, mastné skvrny, skvrny od make-upu atd. tak budou jednoduše odstraněny během hlavního pracího programu.

 
HG přípravek pro předběžné zpracování skvrn naneste na skvrny a fleky tak, aby byly přípravkem zcela pokryté. Přípravek dobře vetřete do látky a nechejte ho několik minut působit, ale ne zaschnout. Následně takto ošetřené prádlo vložte přímo do pračky anebo vyperte v ruce – podle návodu na oblečení. Přípravek nezanechává absolutně žádné vybledlé skvrny. HG přípravek pro předběžné zpracování skvrn je extra účinný na ty nejodolnější skvrny.

 

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡