Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG odstraňovač vodního kamene pro espresso a kávovary 500 ml

119 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 98,35 Kč
  • PeMi kód: 104837
  • EAN: 8711577114930
HG odvápňovač kávovarů na bázi kyseliny citronové odvápňovač na espresso

HG odvápňovač kávovarů na bázi kyseliny citronové je odstraňovač vodního kamene vyvinutý speciálně pro odstraňování vápenaté usazeniny ze všech druhů kávovaru na espresso a kávovaru používajících kávové kapsle. Odvápňovač na espresso funguje bezpečně, rychle, bez zápachu a je biologicky rozložitelný. Při pravidelném používání HG odvápňovače kávovarů na bázi kyseliny citronové si káva udržuje svou výbornou chuť, přístroj si zachovává svou rychlost a také prodlužuje životnost Vašeho kávovaru o dlouhá léta!

  • Na bázi kyseliny citronové
  • Pro 6 použití
  • Funguje bezpečně a rychle

Odstraňovač vodního kamene pro kávovary, aby váš přístroj mnohem déle vydržel!

Potřebujete odstranit vodní kámen z kávovaru? Při pravidelném používání našeho odstraňovače vodního kamene na bázi kyseliny citronové bude vaše káva stále lahodná a váš kávovar/espresso si udrží rychlost přípravy a bude se těšit delší životnosti! Výrobci doporučují
odstraňovat vodní kámen pomocí přípravku na bázi kyseliny mléčné nebo kyseliny citronové, a HG nabízí oba dva! Náš odvápňovač kávovarů na bázi kyseliny citronové stačí na 6 použití. Pro
odstraňování vodního kamene z kávovarů, varných konvic a praček doporučujeme používat HG
odstraňovač vodního kamene na spotřebiče, HG odvápňovač kávovarů, HG odstraňovač vodního
kamene, HG čistič a odstraňovač vodního kamene z varné konvice a HG čistič a odstraňovač zápachu z pračky.

Jak používat HG odvápňovač kávovarů na bázi kyseliny citronové?

Pro správné použití HG odstraňovače postupujte podle následujících pokynů.

Nalejte 75 ml (¾ kávového šálku) HG odvápňovače kávovarů na bázi kyseliny citronové do nádržky na vodu a přilejte 750 ml vody (ředění 1 : 10). Nechte tento roztok působit 10 minut. Pak přístroj zapněte a nechte kapalinu z poloviny protéci. Přístroj vypněte, nechte přípravek působit dalších 10 minut a nechte pak protéci zbytek kapaliny, až se nádržka zcela vyprázdní. Po ošetření přístroj řádně vypláchněte, poté ho naplňte čistou vodou z vodovodu a nechte minimálne 3x projet cyklus pouze s vodou, abyste odstranili veškeré zbytky vodního kamene a případnou pachuť. U přístrojů používajících kapsle vložte do držáku kapsle použitou kapsli, aby se do ní zachytily případné zbytky vodního kamene. Takto zabráníte možnému ucpání výtokového otvoru. Pro odvápnění běžných kávovarů, varných konvic a praček doporučujeme HG odstraňovač vodního kamene na spotřebiče. Flakón s obsahem 500 ml postačí pro 6 odvápnění.

Třídy nebezpečnosti

GHS07
⇡ Zpět nahoru ⇡