Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG odstraňovač skvrn od potu a deodorantů 250 ml

129 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 106,61 Kč
  • PeMi kód: 149026
  • EAN: 8711577215422
HG odstraňovač skvrn od potu účinný čistič žlutých skvrn od deodorantů

(HG odstraňovač skvrn od potu a deodorantů) HG odstraňovač skvrn od potu je účinným přípravkem pro odstranění žlutých skvrn z textilu v důsledku potu nebo deodorantů. Tento typ žlutých skvrn nelze odstranit běžným pracím prostředkem nebo odstraňovačem skvrn, ale docílíte toho pomocí přípravku HG odstraňovač skvrn od potu.

  • Účinně odstraňuje odolné žluté skvrny od potu a deodorantů
  • Vhodný pro bílé i barevné oblečení

Účinný čistič odolných žlutých skvrn od potu a deodorantů

Tyto odolné žluté skvrny nelze odstranit pomocí běžných čistících přípravků nebo čističů skvrn, avšak náš HG odstraňovač skvrn od potu si s nimi poradí. Tento odstraňovač deodorantů je vhodný k vyčištění skvrn od potu z bílého i barevného oblečení. Používejte tento odstraňovač skvrn před každým praním, aby žluté skvrny na oblečení vůbec nevznikaly.

Jak používat HG odstraňovač skvrn od potu?

Potřebujete odstranit skvrny od potu z oblečení? Pro odstranění skvrn od potu z oblečení a zabránění jejich vzniku pomocí HG odstraňovače skvrn od potu postupujte podle následujících pokynů:

HG odstraňovač skvrn od potu je vhodný jak pro bílé, tak barevné prádlo. Používejte tento odstraňovač skvrn pro každé praní, abyste zabránili vzniku žlutých skvrn. HG odstraňovač skvrn od potu pečlivě nastříkejte na skvrny a nechte 30 minut působit, aniž by došlo k zaschnutí přípravku. Zabraňte vniknutí přípravku do očí nebo kontaktu s jinými materiály nebo povrchy. Takto ošetrený textil následně vložte do pračky a vyperte jako obvykle při doporučeném dávkování hlavního pracího prostředku max. na 60 °C.

Třídy nebezpečnosti

GHS07
⇡ Zpět nahoru ⇡