Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG odstraňovač skvrn od potu a deodorantů 250 ml

SLEVA %
139 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 114,88 Kč
  • PeMi kód: 149026
  • EAN: 8711577215422

HG odstraňovač skvrn od potu a deodorantů 250ml

HG odstraňovač skvrn od potu a deodorantů je účinným přípravkem pro odstranění žlutých skvrn z textilu od potu nebo deodorantů. Tento typ žlutých skvrn nelze odstranit běžným pracím prostředkem nebo odstraňovačem skvrn, ale docílíte toho pomocí přípravku HG odstraňovač skvrn od potu a deodorantů. 

HG odstraňovač skvrn od potu a deodorantů je vhodný jak pro bílé, tak barevné prádlo. Používejte tento odstraňovač skvrn pro každé praní, abyste zabránili vzniku žlutých skvrn.
HG odstraňovač skvrn od potu a deodorantů bohatě nastříkejte na skvrny a nechte 30 minut působit, aniž by došlo k zaschnutí přípravku. Zabraňte vniknutí přípravku do očí nebo kontaktu s jinými materiály nebo povrchy. Takto ošetřený textil následně vložte do pračky a vyperte jako obvykle při doporučeném dávkování hlavního pracího prostředku max. na 60 °C.

Účinný prostředek pro přípravnou úpravu před praním pro odstraňování skvrn od potu
a deodorantů.Vhodný pro bílý i barevný textil.

 

Třídy nebezpečnosti

GHS07
⇡ Zpět nahoru ⇡