Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG odstraňovač silikonového tmelu 100 ml

299 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 247,11 Kč
  • PeMi kód: 100997
  • EAN: 8711577014582
HG odstraňovač silikonového kytu nejúčinnější odstraňovač silikonového kytu

HG odstraňovač silikonového kytu je speciálně vyvinutý pro velmi snadné odstraňování silikonového tmelu z různých povrchů jako je nerezová ocel, email, sklo, různé druhy plastu, keramické obklady, glazovaná dlažba, přírodní kámen a podobné povrchy. HG odstraňovač silikonového kytu je příjemně vonící výrobek, snadno se nanáší a nepoškozuje zmínené povrchy. Mnoho jiných druhů tmelu, jako butylen-, akrylát- a universální tmel, zanechává zbytky, které jsou pomocí HG odstranovač silikonového kytu odstranitelné.

  • I pro ten nejodolnější kyt
  • Funguje do 15 minut
  • Nepoškozuje jiné materiály
  • Včetně štětce a špachtle

Odstraňovač silikonového kytu, který odstraní i ten nejodolnější kyt

Potřebujete odstranit kyt? HG odstraňovač silikonového kytu příjemně voní, snadno se nanáší a nepoškozuje plasty, dlažbu, přírodní kámen ani jiné podobné povrchy. Odstranění silikonového tmelu nebo silikonového kytu v koupelně je často obtížný úkol. Jiné typy kytů či tmelů, např. butylen, akrylát a univerzální tmely, zanechávají zbytky, které lze jen obtížně odstranit pomocí standardního odstraňovače silikonového kytu, avšak HG odstraňovač silikonového kytu si s nimi snadno poradí. Náš odstraňovač silikonového kytu je vhodný pro odstraňování starého kytu andi těch nejodolnějších tmelů.

Jak používat HG odstraňovač silikonového kytu?

Pro správné použití HG odstraňovače silikonového kytu postupujte podle následujících pokynů. Doporučujeme odstraňovač silikonového kytu nejprve vyzkoušet na malém, nepříliš viditelném místě. Nepoužívejte tento odstraňovač silikonového kytu na porézní povrchy. Po použití odstraňovače silikonového kytu musíte nechat povrch zcela uschnout před tím, než nanesete nový tmel.

Tmel k odstranění, nožem co nejblíže povrchu odříznete. Tmel, který nemá být odstraněn, pečlivě zakryjte páskou. HG odstraňovač silikonového kytu naneste v silné vrstvě přiloženým štětcem. Nechejte 15 minut působit. Odstraňte zbytky tmelu přiloženou speciální stěrkou. Pokud to nejde snadno, prodlužte dobu působení. Následně povrch vodou a čistou utěrkou očistěte od případných zbytků přípravku HG odstraňovač silikonového kytu.

Třídy nebezpečnosti

GHS02
GHS07
GHS09

Zákazníci s tímto produktem kupují

⇡ Zpět nahoru ⇡