Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG odstraňovač pachů z textilu 400 ml

189 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 156,20 Kč
  • PeMi kód: 100982
  • EAN: 8711577014681
HG odstraňovač pachů z textilu osvěžovač textilu ve spreji

HG odstraňovač pachů z textilu je neškodný rostlinný extrakt na vodní bázi, který nepříjemné pachy nezakrývá, ale místo toho cíleně rozkládá molekuly zápachu. Nyní nemusíte dávat oblečení, které ještě není špinavé, ale pouze nepříjemně páchne, protože jste ho měli na oslavě, v restauraci nebo na grilování, rovnou do pračky či čistírny. Tak ušetříte nemalé peníze za praní či čistírnu! To platí samozřejmě i pro závěsy, záclony a jiné textilní materiály, a pro předměty, které se nemohou dát do čistírny, jako například čalouněná křesla, židle a matrace. Praktický sprej bez aerosolu škodících životnímu prostředí umožňuje obzvláště jemné rozprášení.

  • bezpečný pro všechny textilie
  • proces čištění na bázi rostlinných extraktů 
  • aerosolový sprej bez hnacího plynu

Osvěžovač oblečení a sprej na textil, který odstraňuje všechny nepříjemné pachy.

HG odstraňovač pachů z textilu je osvěžovač oblečení, který odstraňuje všechny nepříjemné pachy z textilií. HG odstraňovač pachů z textilu je bezpečný osvěžovač textilu na bázi rostlinných extraktů a vody, který nepříjemné pachy pouze nemaskuje, ale molekuly způsobující zápach rozpouští. Stejně účinný je při použití na závěsy, záclony a jiné předměty, které nelze sušit v sušičce, jako jsou čalouněné lavice, židle nebo matrace. Snadno použitelný sprej bez hnacího plynu dokáže aplikovat velmi jemný nástřik. 

Jak používat HG odstraňovač pachů z textilu?

Pro odstranění všech nepříjemných pachů z textilií postupujte podle následujících pokynů.

HG odstraňovač pachů z textilu nastříkejte bohatě ze vzdálenosti asi 30 cm na látku. Po 15-20 minutách je látka opět čistá a bez zápachu.

⇡ Zpět nahoru ⇡