Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene 1000 ml

299 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 247,11 Kč
  • PeMi kód: 101456
  • EAN: 8711577021153
HG odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene bezpečný bez obsahu kyselin

 

HG odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene (HG výrobek 31) neobsahuje kyseliny, tudíž bezpečně odstraňuje zbytky cementu či vodního kamene z mramoru a dalších druhů přírodního kamene obsahujícího vápník, jako je např. travertin, modrý vápenec. Je také vynikající na betonové či plastové dlaždice obohacené drtí přírodního kamene např. žulový či mramorový kompozitní materiál.

  • Bezpečně odstraňuje zbytky cementu a vápenatý povlak
  • Vhodný na mramor a jiné typy vápencového přírodního kamene
  • Také pro granitové nebo mramorové kompozity

Odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene

HG odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene je vhodný pro mramor a jiné typy vápencového přírodního kamene. Vhodný pro travertin, živcový pískovec (bluestone), granit. Náš odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene je vhodný také pro cementové a plastové dlaždice s obsahem přírodního kamene, např. granitové a mramorové kompozity.

Jak používat HG odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene?

Pro účinné odstranění cementových a vápenatých povlaků pomocí HG odstraňovače cementových povlaků z přírodního kamene postupujte podle následujících pokynů:

Rozpusťte půl litru přípravku v kbelíku z poloviny naplněném vodou. Nejprve povrch očistěte čistou vodou a a poté naneste roztok hadrem na podlahu nebo mopem. Současně neošetrujte více než 15 m². Povrch důkladně vydrhněte kartáčem, nechte 5 minut vstřebat a poté znovu důkladně vydrhněte.
Mopem vytřete roztok z povrchu a pak podlahu ještě jednou přetřete čistou vodou.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡