Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG odstraňovač cementových povlaků z přírodního kamene 1000 ml

299 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 247,11 Kč
  • PeMi kód: 101456
  • EAN: 8711577021153

 HG čistič odstraňovač cementových povlaků z mramoru 1L

HG odstraňovač cementových povlaků (HG výrobek 31) je nekyselý a tudíž bezpečně odstraňuje zbytky cementu či vodního kamene z mramoru a dalších druhů přírodního kamene obsahujícího vápník, jako je např. travertin, modrý vápenec. ale je také vynikající na betonové či plastové dlaždice obohacené drtí přírodního kamene, jako např. žulový či mramorový kompozitní materiál. Rozpusťte půl litru přípravku ve kbelíku z poloviny naplněném vodou. Nejprve povrch očistěte čistou vodou a a poté naneste roztok hadrem na podlahu nebo mopem. Současně neošetřujte více než 10 až 15 m2. Povrch důkladně vydrhněte kartáčem, nechejte 5 minut vstřebat a poté znovu důkladně vydrhněte. Mopem vytřete roztok z povrchu a pak podlahu ještě jednou přetřete čistou vodou. "

(HG výrobek 31). Přípravek je účinný, bezpečný pro spáry, neobsahuje kyseliny a nepoškozuje v žádném případě mramor a jiný přírodní kámen s obsahem solí vápníku. Rovněž je vhodný pro betonové
nebo plastové dlaždice, v nichž jsou zapracovány kousky přírodního kamene, jako je granit a vrstvený mramor.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡