Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG odstraňovač cementových povlaků 1000 ml

239 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 197,52 Kč
  • PeMi kód: 100993
  • EAN: 8711577015350
HG odstraňovač cementových povlaků čistič cementových skvrn

HG odstraňovač cementových povlaků (HG výrobek 11) odstraňuje cementový povlak ze všech druhů porézní i neporézní keramické a kamenné dlažby, také z přírodních nevápencových kamenů jako je například norská břidlice, granit a křemen. Jedinečnost výrobku spočívá v tom, že rozpouští cement z povrchu dlaždice, nikoliv ze spár. Spáry se dokonce zesílí!

  • Pro porézní i neporézní keramické a kamenné dlaždice
  • Je vhodný také pro nevápencové typy přírodního kamene, např. norskou břidlici
  • Zpevňuje spáry

Čistič cementových skvrn s jedinečným účinkem

Potřebujete odstranit cementový povlak? Náš čistič cementových skvrn a jeho jedinečnost spočívá v tom, že rozpouští cement na povrchu dlaždic, nikoliv cement ve spárách. Spáry dokonce zpevňuje. Vhodný i pro odstranění rzi. Potřebujete-li odstranit skutečně odolné zbytky cementu a malty, doporučujeme používat HG odstraňovač zbytků cementu.

Jak používat HG odstraňovač cementových povlaků?

Pro správné použití HG odstraňovače cementových povlaků postupujte podle následujících pokynů. Rozpusťte výrobek ve vodě. Před použitím čištěný povrch nejprve namočte čistou vodou a naneste roztok kartáčem nebo mopem. Neošetrujte více než 10 až 15 m2 současně. Povrch poté vydrhněte kartáčem. Nechte působit 15 až 20 minut a po tuto dobu udržujte podlahu mokrou roztokem tohoto přípravku. Čištěný povrch následně ješte jednou řádně vydrhněte kartáčem, roztok odstraňte mopem a nakonec podlahu omyjte čistou vodou.

Třídy nebezpečnosti

GHS05

Ke stažení

Bezpečnostní list

⇡ Zpět nahoru ⇡