Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG ochranný film s leskem pro přírodní kámen 1000 ml

429 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 354,55 Kč
  • PeMi kód: 102219
  • EAN: 8711577021122
HG ochranný film na přírodní kámen ochranná politura pro přírodní kámen a mramorovou dlažbu

(HG ochranný film s leskem pro přírodní kámen) HG ochranný film na přírodní kámen (HG výrobek 33) je tekutá emulze na bázi polymeru, kterou lze snadno nanášet a která po vyschnutí zanechává lesklou, tenkou, avšak mimořádně pevnou, hladkou ochrannou vrstvu. Tato vrstva chrání svrchní vrstvu přírodního kamene před opotřebením a poškozením kyselinami, jako např nealkoholickými nápoji a vínem. Tento ochranný film má také protiskluzový účinek.

Ochranná politura proti opotřebení a jinému poškození mramoru

Potřebujete ochránit svou podlahu z přírodního kamene a dodat jí lesklý vzhled? Tato ochranná politura chrání svrchní vrstvu přírodního kamene před opotřebením a poškozením kyselinami, jako jsou např. nealkoholické nápoje a víno. Tato ochranná politura pro přírodní kámen nebo mramor má také protiskluzový účinek. 1 litr přípravku stačí na ošetření přibližně 60 až 80 m² plochy v jedné vrstvě.

Jak používat HG ochranný film na přírodní kámen?

K zajištění ochrany Vaší podlahy z přírodního kamene před opotřebením a jiným poškozením postupujte podle následujících pokynů:

Před použitím protřepte. Nalijte na podlahu malé množství neředěného přípravku a naneste ho rovnoměrně v tenké vrstvě jedním směrem na podlahu pomocí leštiče na podlahy. Můžete rovněž použít čistou utěrku, která nezanechává vlákna, omotanou kolem stěrky. Nechte zaschnout. Po zaschnutí můžete nanést druhou vrstvu napříč přes vrstvu první. 1 litr vystačí přibližně na 60 – 80 m² v jedné vrstvě. Vaše dlažba bude mít vysoký lesk.

⇡ Zpět nahoru ⇡