Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG ochranný film s leskem pro podlahy z umělých materiálů 1000 ml

269 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 222,31 Kč
  • PeMi kód: 103600
  • EAN: 8711577015336
HG ochranný film na vinyl s leskem ochranný lesk na podlahu z PVC, vinylu a linolea

(HG ochranný film s leskem pro podlahy z umělých materiálů) HG ochranný film na vinyl s leskem (HG výrobek 77) je unikátní tekutá polymerová emulze s velmi jednoduchým způsobem nanášení, která po vysušení vytvoří lesklý, tenký, ale mimořádně pevný ochranný film. Takto budou plastové podlahy, jako je vinyl, linoleum, marmoleum, PVC a nivelizační podlahy, chráněné proti opotřebování, škrábancům a jinému poškození. Tento ochranný film zakrývá i existující opotřebovaná místa a má protiskluzový efekt.

  • Chrání podlahy před poškrábáním, opotřebením a jiným poškozením.
  • Zakrývá existující stopy opotřebení
  • Dodává lesklý vzhled

Ochranný lesk na vinylové podlahy chrání před opotřebením a poškrábáním a má protiskluzový účinek

Tekutá polymerová emulze obsažená v tomto jedinečném výrobku vytváří po zaschnutí tenkou, ale nesmírně účinnou lesklou ochrannou vrstvu, která ochrání vaši vinylovou podlahu. Chrání podlahy z umělých materiálů, jako je vinyl, linoleum, marmoleum, PVC a pryskyřice, před opotřebením, poškrábáním a jiným poškozením. Tato ochranná vrstva nebo lesk na podlahu umí zakrýt existující stopy opotřebení a má dokonce protiskluzový účinek. 1 litr přípravku stačí na ošetření přibližně 40 m² plochy v jedné vrstvě.

Jak používat HG ochranný film na vinyl s leskem?

Pro správné použití HG ochranného filmu na vinyl s leskem postupujte podle následujících pokynů.

Před použitím protřepte. Nalijte na podlahu malé množství neředěného přípravku a naneste ho rovnoměrně v tenké vrstvě jedním směrem na podlahu pomocí leštiče na podlahy. Můžete rovněž použít čistou utěrku, která nezanechává vlákna, omotanou kolem stěrky. Nechte zaschnout. Po zaschnutí můžete nanést druhou vrstvu napříč přes vrstvu první. 1 litr vystačí přibližně na 40 m² v jedné vrstvě.

⇡ Zpět nahoru ⇡