Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG ochranný film s leskem pro parketové podlahy 1000 ml

399 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 329,75 Kč
  • PeMi kód: 100836
  • EAN: 8711577015152
 
HG ochranný film na lakované parkety s leskem chrání podlahy před poškrábáním, opotřebením a jiným poškozením

(HG ochranný film s leskem pro parketové podlahy) HG ochranný film na lakované parkety s leskem (HG výrobek 51) je tekutá polymerová emulze, která se snadno nanáší a po zaschnutí vytváří lesklý a tenoučký, ale velice pevný ochranný film. Tím se lakovaná vrstva plovoucí podlahy chrání proti opotřebení, škrábancům a jinému poškození. Tento ochranný film poskytuje rovněž protiskluzový účinek.

  • Chrání podlahy před poškrábáním, opotřebením a jiným poškozením.
  • Dodává lesklý vzhled
  • Mimořádně snadné použití

Lesk na parketové podlahy – ochranný film proti opotřebení a poškrábání

HG ochranný film na lakované parkety s leskem zajistí, aby povrchová vrstva parketových podlah byla chráněna před poškrábáním, opotřebením a jiným poškozením. Tento ochranný lesk na podlahy značky HG má také protiskluzový účinek. Správná údržba parketových podlah začíná ochranou horní vrstvy parket. 1 litr HG ochranného filmu na lakované parkety s leskem stačí k ošetření plochy přibližně 40 m² v jedné vrstvě.

Jak používat HG ochranný film na lakované parkety s leskem?

K zajištění ochrany Vašich parketových podlah před poškrábáním, opotřebením a jiným poškozením pomocí HG ochranného filmu na lakované parkety s leskem postupujte podle následujících pokynů:

Před použitím protřepte. Nalijte na podlahu malé množství neředěného přípravku a naneste ho rovnoměrně v tenké vrstvě jedním směrem na podlahu pomocí leštiče na podlahy. Můžete rovněž použít čistou utěrku, která nezanechává vlákna, omotanou kolem stěrky. Nechte zaschnout. Po zaschnutí můžete nanést druhou vrstvu napříč přes vrstvu první. 1 litr vystačí přibližně na 40 m² na vrstvu.

⇡ Zpět nahoru ⇡