HG ochranný film s leskem pro laminátové plovoucí podlahy 1000 ml

309 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 255,37 Kč
  • PeMi kód: 100972
  • EAN: 8711577015329
HG ochranný film na laminát s leskem ochrana a lesk pro laminátové podlahy

(HG ochranný film s leskem pro laminátové plovoucí podlahy) HG ochranný film na laminát s leskem (HG výrobek 70) je tekutá polymerová emulze, která se snadno nanáší a po zaschnutí vytváří lesklý, tenký, ale velice pevný ochranný film, který chrání horní vrstvu proti opotřebení, poškrábání a jinému poškození. Tento výrobek zároveň kryje matná místa a již vzniklá poškození a poskytuje protiskluzový účinek.

  • Chrání podlahy před poškrábáním, opotřebením a jiným poškozením.
  • Kryje vybledlé skvrny a existující poškození
  • Dodává lesklý vzhled

Lesk na laminátové podlahy značky HG chrání před poškrábáním a má protiskluzový účinek

HG ochranný film na laminát s leskem vytváří ochrannou vrstvu, která chrání povrch laminátových podlah před opotřebením, poškrábáním a jiným poškozením. Tento lesk a ochrana na podlahy v jedném, umí také zakrýt existující stopy opotřebení a má dokonce protiskluzový účinek. 1 litr lesku na laminátové podlahy stačí na ošetření přibližně 60 m² v jedné vrstvě.

Jak používat HG ochranný film na laminát s leskem?

Pro správné použití HG ochranného filmu na laminát s leskem postupujte podle následujících pokynů. Tento ochranný film by se měl používat pouze na laminátové podlahy s plně lepenými spoji.

Před použitím protřepte. Nalijte na podlahu malé množství neředěného přípravku a naneste ho rovnoměrně v tenké vrstvě jedním směrem na podlahu pomocí leštiče na podlahy. Můžete rovněž použít čistou utěrku, která nezanechává vlákna, omotanou kolem stěrky. Nechte zaschnout. Po zaschnutí můžete nanést druhou vrstvu napříč přes vrstvu první. 1 litr vystačí přibližně na 60 m² na jednu vrstvu.

⇡ Zpět nahoru ⇡