HG ochranný film s hedvábným leskemna dlažbu 1000 ml

299 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 247,11 Kč
  • PeMi kód: 102144
  • EAN: 8711577015343
HG ochranný film na dlažbu povrchová úprava s leskem, která chrání dlažbu před opotřebením a poškrábáním

(HG ochranný film s hedvábným leskem na dlažbu) HG ochranný film na dlažbu je tekutá polymerová emulze, která se snadno nanáší na všechny typy podlahových dlaždic a břidlice. Po zaschnutí vytváří tato emulze jemně lesklý a tenoučký, ale velice pevný ochranný film, který poskytuje dlaždici ochranu proti skvrnám, nečistotám, škrábancům, zabraňuje únavě materiálu a přitom prohlubuje barvu a strukturu dlaždic. Tento HG ochranný film na dlažbu s leskem má navíc protiskluzový účinek.

  • Tenká, ale přitom nesmírně účinná ochranná vrstva
  • Chrání před pronikáním nečistot, skvrnami a opotřebením
  • Pro všechny typy podlahových, kamenných a břidlicových dlaždic
  • Dodává hedvábný lesk
  • Mimořádně snadné použití

Ochranný film na dlažbu, který zvýrazňuje její barvu a strukturu

Tenká, ale přitom nesmírně účinná ochranná vrstva chrání dlažbu před opotřebením, poškrábáním a jiným poškozením. HG ochranný film na dlažbu také zvýrazňuje její barvu a strukturu. Tento ochranný film na podlahové, kamenné a břidlicové dlaždice umí také zakrýt existující stopy opotřebení a má dokonce protiskluzový účinek. 1 litr přípravku stačí na ošetření přibližně 40 m² plochy v jedné vrstvě.

Jak používat HG odstranitelnou ochranu dlažby?

Pro správné použití HG odstranitelné ochrany dlažby postupujte podle následujících pokynů. 1 litr přípravku stačí na ošetření přibližně 40 m² plochy v jedné vrstvě. Pro pravidelné čistění podlahy doporučujeme HG čistič na dlažbu s leskem.

Před použitím protřepte. Nalijte na podlahu malé množství neředěného přípravku a naneste ho rovnoměrně v tenké vrstvě jedním směrem na podlahu pomocí leštiče na podlahy. Můžete rovněž použít čistou utěrku, která nezanechává vlákna, omotanou kolem stěrky. Nechte zaschnout. Po zaschnutí můžete nanést druhou vrstvu napříč přes vrstvu první. 1 litr je vhodný přibližně na 40 m² na jednu vrstvu.

⇡ Zpět nahoru ⇡