Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG natírání bez broušení(super odmašťovač) 1000 ml

159 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 131,40 Kč
  • PeMi kód: 104003
  • EAN: 8711577014469
HG extra silný odmašťovač koncentrát účinný odmašťovač nátěrů

(HG natírání bez broušení) HG extra silný odmašťovač koncentrát je koncentrovaný čistič a odmašťovač, který odstraňuje veškeré nečistoty a mastnotu z natřených i neošetřených povrchů před malováním. Tím odpadá potřeba broušení, a tak můžete nový nátěr aplikovat okamžitě. Mimo jiné je HG extra silný odmašťovač koncentrát vhodný k vyčištění povrchů znečištěných nánosem nikotinu nebo atmosférických nečistot.

  • Super odmašťovač a čistič
  • Příprava povrchu pro natírání bez broušení
  • Bez nepříjemného zápachu čpavku

HG Odmašťovač pro vnitřní a vnější nátěry

HG extra silný odmašťovač koncentrát je vhodný i k odstraňování skvrn z nátěrů znečištěných nikotinem nebo povětrnostními vlivy. Tento čistič nátěrů lze používat jak uvnitř, tak i venku. 

Jak používat HG extra silný odmašťovač koncentrát?

Pro správné použití HG extra silný odmašťovač koncentrát (1 l) postupujte podle následujících pokynů.

Aby se podklad mohl natřít bez broušení, zřeďte HG extra silný odmašťovač koncentrát s vodou v poměru 1:10. Roztok naneste mycí houbou a nechte působit několik minut. Potom umyjte povrch dostatečným množstvím vody. Před natíráním musí být podklad důkladně vysušený. Pokud chcete plochu pouze vyčistit, zřeďte HG extra silný odmašťovač koncentrát s vodou v závislosti na druhu a míře znečištění. Roztok naneste normální houbou a nechte ho krátce působit. Následně umyjte dostatečným množstvím vody a plochu nechejte uschnout nebo ji vysušte čistým hadříkem či jelenicí.

Třídy nebezpečnosti

GHS02
GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡