Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG krém s leskem na stříbro 125 ml

159 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 131,40 Kč
  • PeMi kód: 101056
  • EAN: 8711577111632
HG krém s leskem na stříbro účinný čistič stříbra pro optimální lesk

HG krém s leskem na stříbro je velmi důmyslný, moderní čistič stříbra. Jedná se o krémový přípravek na čištění zmatněných stříbrných šperků nebo předmětů. Rychle a snadno obnovuje přirozený lesk a zajišťuje dlouhodobý účinek. Speciálně vyvinuté lešticí materiály zajišťují odstranění usazenin ze stříbrných předmětů v průběhu aplikace. Náročné leštění je minulostí.

  • Pro vynikající lesk
  • Nepoškrábe povrch
  • Hospodárné používání

Čistič stříbrných šperků pro bezpečné a snadné leštění stříbrných předmětů

Náš čistič stříbrných šperků byl vyvinut speciálně pro leštění stříbrných náramků, náhrdelníků, prstenů, příborů, nádobí a jiných stříbrných předmětů, které potřebují získat nádherný lesk. HG krém s leskem na stříbro nepoškrábe povrch, a proto jej lze bezpečně použít na všechny starožitné stříbrné předměty. S praktickou dávkovací pumpičkou je aplikace přípravku HG krém s leskem na stříbro čistá, snadná a hospodárná.

Jak používat HG krém s leskem na stříbro?

Potřebujete-li odstranit matnost nebo černé usazeniny ze stříbrných předmětů pomocí přípravku HG krém s leskem na stříbro, postupujte následovně:

  1. Nejprve odstraňte případné ochranné vrstvy za použití acetonu.
  2. Před použitím lahev s přípravkem protřepejte.
  3. Lešticí utěrkou, která nepouští vlákna, naneste malé množství přípravku HG krém s leskem na stříbro a jemnými pohyby ho rozleštěte. Tím se odstraní černé usazeniny a jiné nečistoty.
  4. Ponechejte čistič stříbrných šperků asi 1 minutu zaschnout a pak jej opatrně setřete, dokud z předmětu zcela nezmizí. Použijte čistý kus utěrky.

Poznámka: Nepoužívejte čistič stříbra na starožitné předměty mající černě stínované okraje, které se nemají lesknout. Na tyto okraje přípravek nepoužívejte.

Třídy nebezpečnosti

GHS07
⇡ Zpět nahoru ⇡