Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG každodenní hygienický sprej na příslušenství v okolí toalety 500 ml

89 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 73,55 Kč
  • PeMi kód: 104975
  • EAN: 8711577102715
HG hygienický čistič na okolí toalet hygienický sprej na WC

(HG každodenní hygienický sprej na příslušenství v okolí toalet) HG hygienický čistič na okolí toalet je rychleschnoucí čistič ve spreji s čerstvou vůní pro rychlé a snadné hygienické čištění všeho v okolí toalety, jako je záchodové prkénko, vnější strana klozetu, splachovací nádrž, umyvadlo, baterie a dokonce klika. Speciální složení výrobku HG hygienický čistič na okolí toalet zajišťuje maximální výsledek hygienického čištění. HG hygienický čistič na okolí toalet nastříkejte přímo na povrch určený k čištění a nechte krátce působit.

  • Rychleschnoucí čistič skvrn na toalety a příslušenství v okolí toalet se svěží vůní
  • Maximálně hygienický výsledek
  • Čistič  na příslušenství v okolí toalety – od sedátka po dveřní kliku.

HG hygienický čistič na okolí toalet pro nejlepší hygienické výsledky

HG hygienický čistič na okolí toalet má speciální složení, které zaručuje maximálně hygienický výsledek čištění se svěží vůní. Pro pravidelné čištění toaletní mísy doporučujeme používat HG hygienický gelový čistič na toalety. K odstranění usazenin vodního kamene nebo močového kamene v toaletní míse doporučujeme používat HG extra silný gelový čistič na toalety.

Jak používat HG hygienický čistič na okolí toalet?

Pro rychlé a snadné vyčištění veškerého příslušenství v okolí toalety pomocí našeho toaletního spreje, který zaručuje maximálně hygienický výsledek, postupujte podle následujících pokynů.

Nastříkejte sprej na WC, náš HG hygienický čistič na okolí toalet přímo na povrch a nechte krátkou chvíli působit. Poté povrch utřete toaletním papírem nebo čistým suchým hadrem.

Třídy nebezpečnosti

GHS02
GHS07
⇡ Zpět nahoru ⇡