Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG intenzivní čistič zahradního nábytku 500 ml

109 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 90,08 Kč
  • PeMi kód: 100988
  • EAN: 8711577134631

HG intenzivní čistič zahradního nábytku 500ml

Přípravek HG intenzivní čistič zahradního nábytku rychle a jednoduše odstraňuje silné nánosy zašlé špíny ze zahradního nábytku z plastu, hliníku, ratanu, imitace ratanu, pitritu, polywood a kovu, ale také z epoxidových a galvanizovaných povrchů a prakticky všech ostatních kombinací materiálů. Přípravek nastříkejte přímo na čistěný povrch, nechejte 1 až 2 minuty působit a očistěte uvolněnou špínu pomocí hadru nebo kuchyňského papíru. Při velmi silném znečištění nechejte přípravek působit delší dobu, nečistotu poté odstraňte kartáčem nebo houbou a povrch opláchněte vodou.

Jelikož zahradní nábytek stojí venku, je jeho znečištění velmi silné.HG intenzivní čistič zahradního nábytku odstraňuje takovéto znečištění velmi jednoduše, a to ze všech druhů zahradního nábytku, vyrobeného z plastu, překližky, hliníku, ratanu, ale i z nábytku ošetřeného epoxidem
nebo galvanizací.

 

⇡ Zpět nahoru ⇡