Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG Intenzivní čistič pro přírodní kámen 1000ml

199 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 164,46 Kč
  • PeMi kód: 100515
  • EAN: 8711577021146
HG intenzivní čistič na přírodní kámen odstranění mastnoty a zaschlých nečistot

HG intenzivní čistič na přírodní kámen (odstraňovač ochrany a lesku) (HG výrobek 40) byl vyvinut speciálně pro rychlé a snadné odstranění mastnoty a přetrvávající nečistoty z mramoru a dalších druhů přírodního kamene s obsahem vápníku, jako je např. travertin, vápenec solnhofen, žula, terrazzo atd. Je rovněž vhodný pro odstranění leštidla a dalších ochranných filmů, jako např. HG ochranný film na přírodní kámen (ochrana a lesk) (HG výrobek 33).

  • Odstraňuje velmi odolné nečistoty i mastnotu
  • Vhodný i k odstraňování lesku a ochranných povlaků
  • Vhodný pro mramor a jiné typy vápencového přírodního kamene

Čištění všech typů vápencového přírodního kamene

HG intenzivní čistič na přírodní kámen lze používat na mramor a jiné typy přírodního kamene jako travertin, solnhofenský vápenec, granit, terrazzo a další. Je vhodný i k odstraňování lesku a ochranných povlaků, např. HG ochranný film na přírodní kámen (výrobek 33). 1 litr zředěného čističe pro přírodní kámen stačí na ošetření přibližně 25 až 50 m².

Jak používat HG intenzivní čistič na přírodní kámen?

Pro účinné a rychlé čištění přírodního kamene, odstranění mastnoty a zaschlých nečistot z mramoru a jiných typů přírodního kamene pomocí tohoto čističe, postupujte podle následujících pokynů.

Nalijte jeden litr do kbelíku (5 l) s vlažnou vodou a roztok naneste hadrem nebo mopem. Poté nechte působit přibližně 10 minut. Vytřete podlahu hadrem nebo mopem, který je nutno pravidelně máchat a ždímat. Následně podlahu vytřete čistou vodou. Spotřeba: +/- 25-50 m² na litr přípravku.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡