Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG intenzivní čistič pro podlahy z umělých materiálů 1000 ml

239 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 197,52 Kč
  • PeMi kód: 104640
  • EAN: 8711577015282

HG intenzivní čistič na vinyl Nejúčinnější čistič na vinylové podlahy

(HG intenzivní čistič pro podlahy z umělých materiálů) HG intenzivní čistič na vinyl (HG výrobek 79) je speciálně vyvinut pro jednoduché odstraňování odolné špíny a mastnoty ze všech druhu podlah z umelých materiálu, jako jsou vinyl, linoleum, marmoleum, PVC a lité podlahy. Přípravek je zároveň vhodný pro odstraňování leštidla a jiných ochranných filmů, například HG ochranný film na vinyl s leskem (ochrana & lesk) (HG výrobek 77).

    Odstraňuje velmi odolné nečistoty a mastnotu
    Dostatečně účinný na to, aby odstranil lesklé a ochranné povlaky
    Velmi silný čistič pro všechny typy podlah z umělých materiálů
Účinný čistič vinylových podlah pro odstranění odolných nečistot a vrstvy lesku

Tento velmi účinný čistič na podlahy z umělých materiálů je vhodný k čištění podlah z PVC, linolea, marmolea, vinylu a pryskyřice. Jako profesionální intenzivní čistič podlah není samozřejmě ideální pouze k čištění odolných nečistot a mastnoty, ale také k odstraňování vrstev lesku a jiných ochranných povlaků, jako je např. HG ochranný film na vinyl s leskem (výrobek 77). 1 litr zředěného přípravku stačí na ošetření přibližně 25 až 50 m².
Jak používat HG intenzivní čistič na vinyl?

Pro správné použití HG intenzivního čističe na vinyl postupujte podle následujících pokynů.

Nalijte jeden litr do kbelíku (5 l) s vlažnou vodou a roztok naneste hadrem nebo mopem. Poté nechte působit přibližně 10 minut. Vytřete podlahu hadrem nebo mopem, který je nutno pravidelně máchat a ždímat. Následně podlahu vytřete čistou vodou. Spotřeba: +/- 25-50 m² na litr přípravku.


Třídy nebezpečnosti

GHS05

Zákazníci s tímto produktem kupují

⇡ Zpět nahoru ⇡