Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG intenzivní čistič pro laminátové plovoucí podlahy 1000 ml

179 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 147,93 Kč
  • PeMi kód: 100971
  • EAN: 8711577015275
HG intenzivní čistič na laminát účinný čistič na plovoucí laminátové podlahy

(HG intenzivní čistič pro laminátové plovoucí podlahy) HG intenzivní čistič na laminát (HG výrobek 74) rychle a bezpečně odstraňuje odolné nečistoty, mastnotu a ochranný film ze všech druhů laminátu.

  • Odstraňuje velmi odolné nečistoty i mastnotu
  • Odstraňuje také ochranný film
  • Vysoce účinný, ale přitom velmi bezpečný

Používejte HG intenzivní čistič na laminát

Intenzivní čistič pro plovoucí podlahy značky HG je také velmi vhodný k odstraňování ochranných povlaků, např. HG ochranný film na laminát s leskem (výrobek 70). 1 litr přípravku stačí na ošetření přibližně 10 až 15 m² a po zředění na přibližně 25 až 50 m².

Jak používat HG intenzivní čistič na laminát?

Pro správné použití HG intenzivního čističe na laminát postupujte podle následujících pokynů.

Nalijte jeden litr přípravku do kbelíku (5 l) s vlažnou vodou a roztok naneste řádně vyždímaným mopem nebo hadrem, který pravidelně namáčejte v hotovém roztoku. Podlahu neoplachujte ani znovu nevytírejte a nechte ji oschnout.

Pro odstranění přípravku HG ochranný film na laminát s leskem (lesk a ochrana pro laminátové plovoucí podlahy) (HG výrobek 70):
Nalijte neředěný přípravek do kbelíku a naneste řádně vyždímaným mopem nebo hadrem. Nechte několik minut působit, poté přípravek odstraňte čistým a řádně vyždímaným hadrem. Následně podlahu ješte jednou až dvakrát vytřete řádně vyždímaným hadrem.
Spotřeba: +/- 10–15 m² na litr neředěného přípravku, +/- 25–50 m² na litr ředěného přípravku.

Třídy nebezpečnosti

GHS05
⇡ Zpět nahoru ⇡