HG intenzivní čistič pro kůži 250 ml

209 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 172,73 Kč
  • PeMi kód: 100977
  • EAN: 8711577015060
HG intenzivní čistič na kůži bezpečný a jemný čistič na kůži

(HG intenzivní čistič pro kůži) Přípravek HG intenzivní čistič na kůži je jemný hloubkový čistič na vodní bázi. Přípravek HG intenzivní čistič na kůži je vhodný pro čištění všech anilinových a barvených druhů kůže. Kůže bývá zpracována v nábytku, kufrech, taškách a pod. Přípravek HG intenzivní čistič na kůži působí až do hloubky pórů kůže a vytváří perfektní základ pro ošetření přípravkem HG 4 v 1 na kůži.

  • Bezpečný a jemný
  • Čistí póry do hloubky
  • Čistič kůže pro pravou anilinovou kůži a barvené druhy kůže

Kdy použít HG intenzivní čistič na kůži?

Potřebujete vyčistit kůži? HG čistič na kůži působí hluboko v pórech kůže a funguje jako výborné základní ošetření kůže před použitím přípravku HG 4 v 1 na kůži. Tento čistič na kůži je vhodný jako čistič koženého nábytku. Není vhodný na typy kůže jako jsou semiš, nubuk nebo kůže s velmi opotřebenou svrchní vrstvou. Pokud máte pochybnosti o vhodnosti použití, doporučujeme přípravek nejprve vyzkoušet na nepříliš viditelném místě. Pokud ošetřené místo zůstane tmavší i po 30 minutách, potom čistič na kůži nepoužívejte.

Jak používat HG intenzivní čistič na kůži?

Pro správné použití HG intenzivního čističe na kůži postupujte podle následujících pokynů.

Naneste trochu přípravku HG intenzivní čistič na kůži na čistý, jemný hadřík. Čistěte kůži krouživými pohyby aniž byste vytvořili tlak na povrch. V případě skvrn nechejte přípravek 10 až 30 vteřin působit a uvolněnou špínu setřete čistým hadrem. Kůži nechte 30 minut schnout. Pro optimální ochranu je vhodné kůži ošetřit přípravkem HG 4 v 1 na kůži.

Zákazníci s tímto produktem kupují

⇡ Zpět nahoru ⇡