Nastavení cookies

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM povolíte používání cookies, které usnadňují navigaci na našem webu, pomáhají nám analyzovat fungování a používání našeho webu a umožňují nám zobrazovat relevantní marketingový obsah.

HG intenzivní čistič na plasty(nátěry a tapety) 500 ml

119 Kč
Do 5 dnů
  • Cena bez 21% DPH: 98,35 Kč
  • PeMi kód: 101000
  • EAN: 8711577134914
HG intenzivní čistič plastů účinný čistič plastů

(HG intenzivní čistič na plasty, nátěry a tapety) HG Intenzivní čistič plastů čistí a navrací lesk všem druhům špinavých syntetických materiálů. Čistí intenzivně bez rizika matnutí. Náš čistič plastů pracuje rychle a bezpečně, zajistí snadné odstranění nečistot a mastnoty z plastových povrchů. Po čištění září plastový povrch jako nový!

  • Také pro nátěry a tapety

Biologicky rozložitelný čistič pro všechny typy plastů

Náš čistič plastů je biologicky rozložitelný sprej určený k přímému použití. Je vhodný pro čištění plastových rámů oken, dveří, obložení, plexiskla, polykarbonátu, panelů jako Trespa®, kuchyňských linek, omyvatelných tapet, nátěrů a jiných plastových povrchů.

Jak používat HG intenzivní čistič plastů?

Postupujte podle následujících pokynů a vraťte pomocí HG intenzivního čističe plastů špinavým plastům čistotu.

HG intenzivní čistič na plasty má mnoho oblastí využití – jako jsou plastová obložení, lamely, okenní rámy, obklady vnějších stěn, například panely Trespa ale také kuchyňské skříňky, omyvatelné tapety a pod.
Přípravek může být nastříkán přímo na čištěný povrch nebo na hadřík, kterým může být povrch očištěn. Podle stupně znečištění je vhodné nechat přípravek na povrchu nejdříve chvíli působit.

Třídy nebezpečnosti

GHS07
⇡ Zpět nahoru ⇡